Vizyon ve Değerler

Vizyon ve Değerler

Eczacıbaşı Spor Kulübü voleybol faaliyetleri, kadın voleybolunda dünya derecelerini hedefleyen sportif başarılar elde etmenin yanı sıra, kadına ve kadının değerine odaklanmış, başarılı kadın sporculardan örnek ya da model kadınlar ortaya koymaya çalışan yönüyle insana değer vermektedir.

Eczacıbaşı Spor Kulübü ve ES Voleybol Spor Kulübü işbirliği ile özellikle çocuk-genç yaşlarındaki kızlar üzerinde yoğunlaşan altyapı çalışmalarında da öne çıkan değer, altyapılardan A takımlara ya da Milli takımlara sporcu kazandırmanın çok ötesinde kız çocuklarının gelişimine katkı sağlamaktır.

Bu proje ile sayıları her geçen yıl artması beklenen voleybol okullarında ulaşılacak çocuk yaştaki kız öğrenciler ve gençlik dönemindeki kız sporcular ile aslında gençliğe yatırım yapılmaktadır. Bu çocuklar ve gençler arasından Eczacıbaşı A Takım kadrolarında yer alacak sporcular, Eczacıbaşı voleybol okullarında ve takımlarında görev yapacak antrenör ve yöneticiler çıkacağını umuyoruz.

Bu projenin öne çıkan değerleri;

  • Eczacıbaşı forması ile antrenman yapan her yaştaki çocuk ve genç ile bunların ebeveynlerine “spor kültürü” kazandırmak
  • Her zaman insana değer veren yapısı ve her sporcuya kendini özel hissettiren uygulamaları ile bireysel gelişime odaklanmak
  • Eczacıbaşı forması giyen tüm sporcular, antrenörler ve yöneticilerin “insan kalitesini” yüksek tutmaktır.
Menü

İstanbul Gelişim Takımları Kontenjanları için

X