Dragos Kampüsü

2015 Yılında başlayan Geleceğe Smaç projesinin yönetim merkezi olan Dragos Kampüsü, projenin iş ortağı olan ES Voleybol Spor Kulübü’nün kendi spor tesisi olan Kovan Spor Kültürü Merkezi’nde faaliyet gösterir.

Kovan Spor Kültürü Merkezi’nde 3 ayrı spor salonunda 12 ay boyunca haftanın 7 günü antrenman yapılır. Kampüste Geleceğe Smaç voleybol okulu ve gelişim takımları antrenmanlarına ek olarak, ES Voleybol erkek voleybol okulları ve gelişim takımları, ayrıca ES Voleybol kız ve erkek performans takımları çalışmalarını sürdürür.

İstanbul Anadolu yakasındaki tüm Geleceğe kampüslerinin alt yapı sporcu adayları önce ES Voleybol midi ve küçük takımlarında yer bulur, başarılı sporcular Eczacıbaşı alt yapı takımlarına yönlendirilir.

Telefon: 0 (216) 399 5422
Telefon: 0 (555) 654 61 83
E-Mail: bilgi@gelecegesmac.com
Adres:

Kovan Spor Kültürü Merkezi Cevizli Mahallesi, Hızır Reis Sokak No 14, Dragos, Maltepe

Voleybol Okulu:
Eylül ayında başlayan voleybol okulu antrenmanları; Cumartesi ve Pazar günleri, Dragos’daki Kovan Spor Kültürü Merkezi’nde yapılacak.

Gelişim Takımları:
Eylül ayında başlayan Gelişim Takımı antrenmanları Pazartesi, Salı, Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri, Dragos’daki Kovan Spor Kültürü Merkezi’nde yapılacak.

Voleybol okullarındaki sınırlı kontenjan ve takım seçmeleri için başvurular devam etmektedir.

Teknik Kadro
Menü