4. Gelişim Takımları Turnuvası

Genel Bilgi

Eczacıbaşı Geleceğe Smaç İstanbul, İzmir, Antalya, Bodrum ve Çorlu kampüslerinden gelen takımlarının katılımı ile gerçekleştirilecek olan 4. Gelişim Takımları Turnuvası aynı zamanda Geleceğe Smaç 2018-2019 Sezonu Açılış Törenine de ev sahipliği yapacaktır.

4 Eylül Salı günü saat 11.00’de Çeşme Gençlik Hizmetleri ve Spor Salonu’nda başlayacak olan törende Eczacıbaşı Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Faruk Eczacıbaşı da bulunacaktır.  Törene tüm velilerimiz davetlidir.

Turnuva Ekibi
Turnuva İdari Sorumlusu Sırma Üç
Turnuva Teknik Sorumlusu Reşat Yazıcıoğulları
Turnuva Maçlarının Sorumlusu (spor salonu sorumlusu) Erkan Kayacan
Otel Etkinlikleri Sorumlusu Ezgi İnceay
İstanbul-Çeşme Ulaşımı Kafile Sorumlusu Erkan Kayacan

 

Turnuva düzenini bozmaması açısından sporcuların konaklayacağı Miplaya Otelini herhangi bir nedenle velilerin ziyaret etmesine izin verilmeyecektir.

Hastalık, sakatlık gibi acil bir durumda turnuvanın idari sorumlusu olan Sırma Üç doğrudan sporcu velisi ile temas kuracak ve bilgi verecektir.

Tüm ekibin iletişim bilgileri sporculara verilecektir. Bu bilgilere ulaşmak için 0216 399 10 500555 601 59 38 veya 0555 654 61 83 numaralı telefonlardan destek alabilirsiniz.

Sporculara kendi cep telefonları ulaşım süresince sporcularda olacaktır. Ancak turnuva boyunca sporcular akşam yemeğine giderken cep telefonları teslim edilecek, uyku öncesinde geri alınacaktır.

Sporcuların yanlarında değerli eşya getirmemeleri rica olunur, değerli eşyaların sorumluluğu alınmayacaktır.

4. Gelişim Turnuvası Videosu

Mi Playa Otel

Fotoğraf Galerisi

Tarih: 01-07 Eylül 2018
Konaklama:

Mi Playa Otel

Spor Salonu:

Çeşme Spor Salonu

Turnuva Programı:

Turnuva programını görmek için tıklatın.

Takım Kadroları:

Takım kadrolarını görmek için tıklatın.

Yer:

Çeşme / İzmir

Fiyat: 2200 TL / kişi Dahil olanlar: Turnuva katılımı, her şey dahil konaklama, her takımda 1 antrenör için ücretsiz olarak konaklama
Son Başvuru: 31 Mayıs 2018
Başvuru ve İletişim:

bilgi@gelecegesmac.com

Menü

İstanbul Gelişim Takımları Kontenjanları için

X