Teknik Kadro

Kampüslerimizde görev alan teknik kadro ve bu kadronun izlediği antrenman programları Voleybol Okulları Teknik Sorumluları ile Performans Takımları Altyapı Antrenörleri tarafından belirlenir. Çalışma programları düzenli olarak denetlenir, antrenör kadrosu çeşitli konularda eğitimler alır.

Eczacıbaşı Spor Kulübü Voleybol Kampüsleri 2017-2018 sezonunu, alt yapı ve spor okulları organizasyonunda görev alan teknik ve idari kadrosunun katılımı ile 19-20 Ağustos 2017 tarihlerinde İstanbul Marma Otel’de düzenlenen Spor Okulları Çalıştayı ile açmıştır. Bu çalıştayda iletişim, zaman yönetimi, çocuklara yaklaşım biçimleri gibi genel amaçlı seminerlerin yanı sıra sporcu seçme kriterlerinin, küçük ve yıldız takımların antrenman programlarının, kuvvet çalışmalarının ve spor okulu eğitim anlayışının açıklandığı teknik ağırlıklı seanslar da düzenlenmiştir.

Tekirdağ ÇORLU Kampüsü

Güven Orman
Güven OrmanKoordinatör
Özgeçmiş
Turgay Karabulak
Turgay KarabulakBaş Antrenör
Özgeçmiş
Çağla Bilici
Çağla BiliciAntrenör
Özgeçmiş
Cemile Yıldız
Cemile YıldızAntrenör
Özgeçmiş
Duru Irmak Sevinç
Duru Irmak SevinçStajyer Antrenör
Özgeçmiş
Selbi Alara Dinler
Selbi Alara DinlerStajyer Antrenör
Özgeçmiş

Eczacıbaşı Tekirdağ ÇORLU Kampüsü

Voleybol Okulu:
2018 yaz sezonunda başlayan voleybol okulu antrenmanları; hafta içi cuma hariç hergün , Furtuni ve İshak Pinhas Ortaokulu salonunda yapılacak.

Gelişim Takımları:
6 Eylül 2017’da başlayan voleybol okulu antrenmanları; Salı, Cumartesi ve Pazar günleri, Furtuni ve İshak Pinhas Ortaokulu salonunda yapılacak.

Yaş Aralığı:
2001 (en büyük) / 2012 (en küçük)

İletişim:
0545 282 59 34
turgaykarabulak@gelecegesmac.com

Adres:
Eczacıbaşı Çorlu Kampüsü
Esentepe Mah. Öğretim Sk. Kervancı Residance No: 1 Daire: 20 Çorlu Tekirdağ