Teknik Kadro

Kampüslerimizde görev alan teknik kadro ve bu kadronun izlediği antrenman programları Voleybol Okulları Teknik Sorumluları ile Performans Takımları Altyapı Antrenörleri tarafından belirlenir. Çalışma programları düzenli olarak denetlenir, antrenör kadrosu çeşitli konularda eğitimler alır.

Eczacıbaşı Spor Kulübü Voleybol Kampüsleri 2017-2018 sezonunu, alt yapı ve spor okulları organizasyonunda görev alan teknik ve idari kadrosunun katılımı ile 19-20 Ağustos 2017 tarihlerinde İstanbul Marma Otel’de düzenlenen Spor Okulları Çalıştayı ile açmıştır. Bu çalıştayda iletişim, zaman yönetimi, çocuklara yaklaşım biçimleri gibi genel amaçlı seminerlerin yanı sıra sporcu seçme kriterlerinin, küçük ve yıldız takımların antrenman programlarının, kuvvet çalışmalarının ve spor okulu eğitim anlayışının açıklandığı teknik ağırlıklı seanslar da düzenlenmiştir.

İstanbul ETİLER Kampüsü

Ceren Özülkü
Ceren ÖzülküKoordinatör
Özgeçmiş
Erkan Kayacan
Erkan KayacanAntrenör
Özgeçmiş
Ezgi İnceay
Ezgi İnceayAntrenör
Özgeçmiş
Enes Can Artar
Enes Can ArtarAntrenör
Özgeçmiş
Merve Işık Göloğlu
Merve Işık GöloğluAntrenör
Özgeçmiş
Yasemin Doyran
Yasemin DoyranAntrenör
Özgeçmiş
Oğuzhan Çoban
Oğuzhan ÇobanAntrenör
Özgeçmiş

Eczacıbaşı İstanbul ETİLER Kampüsü

Voleybol Okulu:
9 Eylül 2016’da başlayan voleybol okulu antrenmanları; Cumartesi ve Pazar günleri, Şişli Terakki Lisesi İlkokul salonunda yapılacak.

Gelişim Takımları:
5 Eylül 2016’da başlayan Gelişim Takımı antrenmanları Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri, Şişli Terakki Lisesi İlkokul salonunda yapılacak.

Yaş Aralığı:
2001 (en büyük) / 2011 (en küçük)

İletişim:
0216 399 5422 – 0 555 654 61 83 bilgi@gelecegesmac.com

Adres:
Eczacıbaşı Etiler Kampüsü
Ebulula Mardin Caddesi, Öztürk Sokak, No:2, Beşiktaş İstanbul