Turnuvaya Katılan Küçük Takımlar

Perşembe – Cuma günü turnuvası:
Eczacıbaşı Dragos, Eczacıbaşı Koşuyolu, Eczacıbaşı Etiler, ES Voleybol, Eczacıbaşı Bursa, GD Akademi

Cumartesi – Pazar günü turnuvası:
Eczacıbaşı Dragos, Eczacıbaşı Koşuyolu, Eczacıbaşı Etiler, ES Voleybol, Eczacıbaşı Bursa, Beylerbeyi Voleybol, İstanbul Akademi

Turnuvaya Katılan Minik Takımlar

Perşembe – Cuma günü turnuvası:
Eczacıbaşı Dragos, Eczacıbaşı Koşuyolu, Eczacıbaşı Ayazağa, ES Voleybol, Eczacıbaşı Bursa, GD Akademi

Cumartesi – Pazar günü turnuvası:
Eczacıbaşı Dragos, Eczacıbaşı Koşuyolu, Eczacıbaşı Ayazağa, ES Voleybol, Eczacıbaşı Bursa, Beylerbeyi Voleybol, Ataşehir Gençlik, İstanbul Akademi

Günlük Program

2 Şubat 2017 Perşembe

9:00-10:00 Otele giriş, odalara yerleşme
10:00-12:00 Özel antrenmanlar Pasörlere ve smaçörlere özel antrenmanlar
Ezgi İnceay – Kemal Bostan – Zehra Yaman
12:00-13:00 Öğle yemeği
13:30-17:00 Turnuva maçları
17:00-19:00 Smaç antrenmanı Birsen Bora, Bülent Güneş, Ceyhun Persek, Gökhan Öztürk, Hasan Çelik, Ömer Ertik, Semih Yağcı, Suphi Doğancı, Yeşim Durmuş
19:30-20:30 Akşam yemeği
20:00-21:00 Milli Takım sporcuları ile sohbet Eczacıbaşı ve ES Voleybol altyapılarından Milli Takım sporcuları ile sohbet
21:00-22:30 Serbest oyunlar
22:30-23:00 Odalara çıkış – uyku saati


3 Şubat 2017 Cuma

08:00 – Günaydın
08:30-09:30 Kahvaltı
10:00-12:00 Özel antrenmanlar Pasörlere ve smaçörlere özel antrenmanlar
Ezgi İnceay – Kemal Bostan – Zehra Yaman
12:00-13:00 Öğle yemeği
13:00-18:30 Turnuva maçları
19:00-19:45 Akşam yemeği
20:00-21:30 Taktik antrenman Birsen Bora, Bülent Güneş, Ceyhun Persek, Gökhan Öztürk, Hasan Çelik, Ömer Ertik, Semih Yağcı, Suphi Doğancı, Yeşim Durmuş
21:30-22:00 Eğlenceli voleybol
22:30-23:00 Odalara çıkış – uyku saati


4 Şubat 2017 Cumartesi

08:00 – Günaydın
08:30-09:30 Kahvaltı
10:00-12:00 Özel eğitim Oyunlarla sorun çözme – Simge Toprak
12:00-13:00 Öğle yemeği
13:00-19:00 Turnuva maçları
19:00-19:45 Akşam yemeği
20:00-21:30 Blok antrenmanı Birsen Bora, Bülent Güneş, Ceyhun Persek, Gökhan Öztürk, Hasan Çelik, Ömer Ertik, Semih Yağcı, Suphi Doğancı, Yeşim Durmuş
21:30-22:30 Serbest oyunlar
22:30-23:00 Odalara çıkış – uyku saati


5 Şubat 2017 Pazar

08:00 – Günaydın
08:30-09:30 Kahvaltı
10:00-12:00 Turnuva maçları
12:00-13:00 Öğle yemeği
13:00-16:30 Turnuva maçları
17:00 Ödül töreni ve kapanış

 

Eğitmenler

(alfabetik sırada)

Birsen Bora Pozisyonu Eczacıbaşı Küçük Kız Takımı Sorumlusu
Uzmanlık 2. Kademe antrenör
Profesyonel deneyim 2009 yılından bu yana Eczacıbaşı altyapı takımlarında antrenörlük
Sporculuk deneyimi 2001 – 2006 yılları arasında Eczacıbaşı altyapı takımlarında sporcu
Bülent Güneş Pozisyonu ES Voleybol Altyapı Sorumlusu
Uzmanlık 4. Kademe antrenör
Profesyonel deneyim 1998 – 2017 arasında Enka, Galatasaray, Arçelik, Eczacıbaşı ve ES Voleybol kulüplerinde kız ve erkek her yaş grubunda antrenörlük
Milli Takımlar deneyimi 2003-2012 yılları arasında istatistik antrenörlüğü ve bayan takımlarında her yaş grubunda antrenörlük
Ceyhun Persek Pozisyonu ES Voleybol Genç – A Erkek Takımı Sorumlusu
Uzmanlık 3. Kademe antrenör
Profesyonel deneyim 2003 yılından bu yana çeşitli spor okullarında, ayrıca Yeşilyurt, Çanakkale Belediyespor ve ES Voleybol’da antrenörlük
Milli Takımlar deneyimi 2015-2016 Küçük Kız Milli Takımı yardımcı antrenörlüğü
Sporculuk deneyimi 1997-2008 arasında Galatasaray, Üsküdar Belediyesi, İzmir Konak, Manisa Spil takımlarında sporculuk
Gökhan Öztürk Pozisyonu ES Voleybol Yıldız Erkek Takımı Sorumlusu
Uzmanlık 3. Kademe antrenör
Profesyonel deneyim 2016’dan bu yana ES Voleybol’da antrenörlük
Sporculuk deneyimi 1996 – 2016 yılları arasında İBB, Fenerbahçe, Beşiktaş ve çeşitli kulüplerde sporculuk
Hasan Çelik Pozisyonu Eczacıbaşı Genç Kız Takımı Sorumlusu
Uzmanlık 4. Kademe antrenör
Profesyonel deneyim 1999 – 2016 yılları arasında Eczacıbaşı ve diğer spor kulüplerinde antrenörlük
Milli Takımlar deneyimi 2013 Genç Milli Bayan Takımı yardımcı antrenörlüğü
Ömer Hayati Ertik Pozisyonu Eczacıbaşı A Takımı Yardımcı Antrenörü
Uzmanlık 2. Kademe antrenör
Profesyonel deneyim 2006 yılından bu yana Eczacıbaşı Spor Kulübü altyapı antrenörlüğü ve  altyapı kondisyonerliği
Sporculuk deneyimi 1999-2006 Galatasaray erkek altyapı takımlarında oyunculuk
Semih Yağcı Pozisyonu ES Voleybol Yıldız Kız Takımı Sorumlusu
Uzmanlık 3. Kademe antrenörlük
Profesyonel deneyim 2016 yılından bu yana ES Voleybol ve Işık Spor Kulüplerinde antrenörlük
Sporculuk deneyimi 2002 – 2009 arasında çeşitli spor kulüplerinde sporculuk
Simge Toprak Profesyonel deneyim Bahçeşehir Koleji Müdür Yardımcılığı
Uzmanlık Boğaziçi Üniversitesi – Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (doktora eğitimi devam etmektedir)
Suphi Doğancı Pozisyonu Eczacıbaşı Altyapı Takımları Sorumlusu
Uzmanlık 4. Kademe antrenörlük
Profesyonel deneyim 1996’dan bu yana Galatasaray, Vakıfbank ve diğer spor kulüplerinde antrenörlük, 2005 yılından bu yana Eczacıbaşı Spor Kulübü’nde antrenörlük
Milli Takımlar deneyimi 2010-2017 yılları arasında Yıldız ve Genç Kız Milli Takımlarında antrenörlük
Sporculuk deneyimi 1993-1997 Fenerbahçe altyapı takımlarında sporculuk
Yeşim Durmuş Pozisyonu ES Voleybol Küçük Kız Takımı antrenörü
Uzmanlık 1. Kademe Antrenörlük
Profesyonel deneyim 2012 yılından bu yana ES Voleybol’da antrenörlük
Sporculuk deneyimi 2005-2013 arasında ES Voleybol’da sporculuk

 

Turnuvada Görev Alan Kadro – İletişim Bilgileri

Kamp ve Turnuva sorumlusu:

Zehra Yaman (0532 436 05 36 – 0555 601 59 37)

Kamp Antrenörleri:

Kemal Bostan (0535 316 87 35)

Ezgi İnceay (0553 682 09 68)

Uğur Devrim (0534 293 70 65)

Enes Can Artar (0534 234 90 71)

Mecit Küçükosman (0534 976 81 22)

Koordinatörler:

Ceyda Yolaç (0555 601 59 38)

Aybike Merdi (0555 654 61 83)