Teknik Kadro

Kampüslerimizde görev alan teknik kadro ve bu kadronun izlediği antrenman programları Voleybol Okulları Teknik Sorumluları ile Performans Takımları Altyapı Antrenörleri tarafından belirlenir. Çalışma programları düzenli olarak denetlenir, antrenör kadrosu çeşitli konularda eğitimler alır.

Eczacıbaşı Spor Kulübü Voleybol Kampüsleri 2017-2018 sezonunu, alt yapı ve spor okulları organizasyonunda görev alan teknik ve idari kadrosunun katılımı ile 19-20 Ağustos 2017 tarihlerinde İstanbul Marma Otel’de düzenlenen Spor Okulları Çalıştayı ile açmıştır. Bu çalıştayda iletişim, zaman yönetimi, çocuklara yaklaşım biçimleri gibi genel amaçlı seminerlerin yanı sıra sporcu seçme kriterlerinin, küçük ve yıldız takımların antrenman programlarının, kuvvet çalışmalarının ve spor okulu eğitim anlayışının açıklandığı teknik ağırlıklı seanslar da düzenlenmiştir.

Muğla BODRUM Kampüsü

Cem İpçi
Cem İpçiVoleybol Genel Koordinatörü
Özgeçmiş
Sezer Gezginci
Sezer GezginciAntrenör
Özgeçmiş
Emre Altunsoy
Emre AltunsoyAntrenör
Özgeçmiş
Poyraz Atarer
Poyraz AtarerAntrenör
Özgeçmiş

Eczacıbaşı Muğla BODRUM Kampüsü

Voleybol Okulu:
1 Ağustos 2017’de açılan Eczacıbaşı Bodrum Kampüsü’nde antrenmanlar; Cumartesi ve Pazar günleri, Bodrum A.L. Spor Salonu ve Bodrum K. S. Süleyman A.L. Spor Salonu’nda yapılacak.

Yaş Aralığı:
2001 (en büyük) / 2010 (en küçük)

İletişim:

0535 655 7827 – 0506 385 3501

Adres:
Bodrum Anadolu Lisesi Spor Salonu:
Konacık Mahallesi, İsmet Paşa Cad. Polis Lojmanları Yanı No:36, 48480 Bodrum/Muğla

Bodrum K. S.Süleyman Anadolu Lisesi Spor Salonu:
Yokuşbaşı Mahallesi, Eyüp Sarı Sok. No:3, 48400 Bodrum/Muğla