Turnuva Bilgisi

Eczacıbaşı Geleceğe Smaç 8. Gelişim Takımları Turnuvası 27-30 Ocak 2020 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecektir.

Turnuvanın ana teması A Kadın Milli Takımımızın ve Eczacıbaşı A Kadın Takımının sporcularıdır. Turnuva programı, hem sporcuları tanımak ve tanıtmak hem de voleybolun en önemli unsurlarından biri olan “atak” çalışmaları üzerinde durarak özel voleybol eğitimleri vermek üzere oluşturulmuştur.

Turnuvaya katılan toplam 24 takımın isimleri, Eczacıbaşı A Kadın Voleybol Takımı oyuncuları ve A Kadın Milli Takımı oyuncularının isimleri olarak belirlenmiştir. Turnuvada sporculara bu başarılı kadınlar hakkında ayrıca bilgiler verilecektir.

Turnuvaya toplam 24 takım katılacak, takımlar maçlarını 2 seri halinde oynayacaklardır. Birbirleriyle aynı seride maç yapacak takımlar belirlenirken, sporcuların yaşlarının yanı sıra voleybol beceri düzeylerine de bakılmış ve takım antrenörlerinin yorumları doğrultusunda seriler düzenlenmiştir. Takımların oyun oynama şekli (libero var veya yok gibi) ve benzeri konularda esnek davranılacak, takımların ve sporcuların voleybol beceri düzeylerini geliştirmek ve onların maç deneyimini artırmak üzere takımlara özel ayarlamalar yapılacaktır.

Her seri kendi içinde A, B, ve C grupları olarak 4’lü gruplara ayrılmıştır. Gruplarda tek devre lig usulü şeklinde 3 maç oynanacak ve grup sıralamaları belirlenecek, ardından yeni oluşturulacak 4’lü gruplar final serisi maçlarını oynayacaktır. Final serisi de yine tek devre lig usulüne göre oynanacak ve takımlar turnuva boyunca toplam 6 maç yapmış olacaklardır.

Turnuvaya katılan sporcular ve antrenörler Kartal Titanic Business Otel ve Kartal Ramada Encore Otel’de konaklayacak, turnuva maçları ise Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün Anadolu Yakası Çok Amaçlı Spor Salonu’nda oynanacaktır. Spor salonunda 6 saha kurulacak ve aynı anda 6 maç oynanacaktır.

Turnuvanın son günü kapanış partisi sırasında tüm kampüslerin Eylül – Aralık 2019 tarihleri arasında gerçekleştirmiş olduğu “Çevreme Değer Katarım” temalı sosyal sorumluluk projelerinin sunumları da yapılacaktır.

Karma Takımlar

Eczacıbaşı Geleceğe Smaç kampüslerindeki 2006-2009 doğumlu sporcular arasında yapılan tarama ve değerlendirme çalışmaları sonunda aşağıda adı belirtilen 24 sporcu, Eczacıbaşı alt yapı takımlarına aday sporcular olarak belirlenmiştir.

Bu tarama ve değerlendirme çalışması yapılırken sporcuların fiziksel test sonuçlarına bakılmış, kampüs antrenörlerinin yorumları ve değerlendirmeleri dikkate alınmış, Eczacıbaşı alt yapı takımları sorumlusu İsmail Şahin ve ES Voleybol Altyapı Sorumlusu Bülent Güneş tarafından yapılan kampüs ziyaretleri ile sporcular değerlendirilerek son kararlar verilmiştir.

Karma takımlarına seçilen sporcular turnuva süresince Kartal Ramada Encore Otel’de konaklayacak, diğer sporculardan farklı bir program içinde çalışmalarını sürdürecektir.

Karma takımların sorumlu antrenörü, Eczacıbaşı alt yapı takımları sorumlu antrenörü İsmail Şahin olacak, yardımcı antrenör ise Eda Nur Özen olacaktır.

Sporcularımızı ve onları yetiştiren teknik kadrolarımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Kampüs Sporcu
Antalya Defne Yılmaz
Bodrum Aleyna Türker
Bodrum Gamze Oğur
Çorlu Naz Can
Etiler Deniz Mağden
İstanbul – Alkent Melek Sena Altınçekiç
İstanbul – Alkent Naz Bilgin
İstanbul – Koşuyolu Aylin Kurada
İstanbul – Koşuyolu Tuana Sezgün
İstanbul – Mimaroba Anatolya Aklan
İstanbul – Mimaroba Aysu Yılmaz
İzmir Ada Bulut
İzmir Asya Orhan
İzmir Bade Kabaroğlu
İzmir Derin Hacıfazlıoğlu
İzmir Elif Karaca
İzmir Eylül Kırkağaçlı
İzmir Nazlı Günel
İzmir Nisan Türkyılmaz
İzmir Öykü Yüksek
İzmir Zeynep Özgül Erem
İzmit İclal Günay
İzmit Şeymanur Toçoğlu
İzmit Zeynep Ece Aydın

Turnuvaya Katılan Takımlar

1. Seri

A Grubu B Grubu C Grubu
ACIBADEM YILDIZ A Tijana Boskovic ACIBADEM YILDIZ B Simge Şebnem Aköz ACIBADEM KÜÇÜK Lauren Gibbemeyer
GAZİEMİR YILDIZ Gamze Kılıç ÇORLU YILDIZ Ergül Avcı KARŞIYAKA KÜÇÜK B Hande Baladın
KOŞUYOLU YILDIZ Carli Lloyd ETİLER YILDIZ Naz Aydemir Akyol KOŞUYOLU KÜÇÜK Eda Erdem Dündar
KARŞIYAKA KÜÇÜK A Aslı Kalaç GAZİEMİR KÜÇÜK Yeon Koung Kim GAZİEMİR MİDİ A Natalia Zilio Pereira

2. Seri

A Grubu B Grubu C Grubu
ACIBADEM MİDİ Beyza Arıcı ALKEV MİDİ Meryem Boz ANTALYA MİDİ Meliha İsmailoğlu
ÇORLU MİDİ A Melis Durul ETİLER MİDİ Fatma Yıldırım ÇORLU MİDİ B Tuğba Şenoğlu
KARŞIYAKA MİDİ A TAKIMI Cansu Özbay KOŞUYOLU MİDİ A Zehra Güneş İZMİT MİDİ B Şeyma Ercan
İZMİT MİDİ A Yasemin Güveli MİMAROBA MİDİ Saliha Şahin KOŞUYOLU MİDİ B Buse Melis Kara

Günlük Program

27 Ocak Pazartesi
08:00 Otelde Toplanma (İstanbul Kampüsleri)
08:20 Antrenmana Hareket (İstanbul Kampüsleri)
09:00 Otelde Toplanma (İl Dışı Kampüsler)
09:30 Antrenmana Hareket (İl Dışı Kampüsler)
09:00 – 10:15 Özel Antrenman (İstanbul Kampüsleri)
10:15 – 11:30 Özel Antrenman (İl Dışı Kampüsler)
10:30 Otele Hareket (İstanbul Kampüsleri)
11:45 Otele Hareket (İl Dışı Kampüsler)
12:00 1. Seri Öğle Yemeği
12:30 2. Seri Öğle Yemeği
12:50 1. Seri Maça Hareket
13:30 – 15:10 1. Seri Maç
14:30 2. Seri Maça Hareket
15:10 – 16:50 2. Seri Maç
15:10 1. Seri Otele Hareket
16:50 2. Seri Otele Hareket
16:00 – 18:30 1. Seri Dinlenme
17:30 – 19:15 2. Seri Dinlenme
19:00 1. Seri Akşam Yemeği
19:30 2. Seri Akşam Yemeği
20:30 – 21:30 Toplantı ve Eğitim
22:30 İyi Geceler
28 Ocak Salı
07:15 1. Seri Günaydın
07:45 2. Seri Günaydın
07:45 1. Seri Kahvaltı
08:15 2. Seri Kahvaltı
08:20 1. Seri Maça Hareket
09:00 – 10:40 1. Seri Maçları
10:00 2. Seri Maça Hareket
10:40 – 12:20 2. Seri Maçları
10:40 1. Seri Otele Hareket
11:00 – 12:30 1. Seri Dinlenme
12:20 2. Seri Otele Hareket
12:45 1. Seri Öğle Yemeği
13:00 2. Seri Öğle Yemeği
13:30 Eczacıbaşı Ayazağa Spor Salonu’na Hareket
15:00 – 17:30 Ayazağa A Takım Antrenmanını izleme
18:00 Otele Hareket
20:00 Akşam Yemeği
21:00 – 22:00 Eğitim
22:30 İyi Geceler
29 Ocak Çarşamba
07:15 Günaydın
07:45 1. Seri Kahvaltı
08:30 2. Seri Günaydın
08:20 1. Seri Maça Hareket
09:00 2. Seri Kahvaltı
10:00 2. Seri Maça Hareket
09:00 – 10:40 1. Seri Maçları
10:40 – 12:20 2. Seri Maçları
10:40 1. Seri Otele Hareket
11:00 – 12:00 1. Seri Dinlenme
12:15 1. Seri Öğle Yemeği
12:20 2. Seri Otele Hareket
13:00 2. Seri Öğle Yemeği
12:50 1. Seri Maça Hareket
13:30 – 14:30 2. Seri Dinlenme
13:30 – 15:10 1. Seri Maçları
14:30 2. Seri Maça Hareket
15:10 – 16:50 2. Seri Maçları
15:10 1. Seri Otele Hareket
16:00 – 18:30 1. Seri Dinlenme
16:50 2. Seri Otele Hareket
17:30 – 19:15 2. Seri Dinlenme
19:00 1. Seri Akşam Yemeği
19:30 2. Seri Akşam Yemeği
20:30 – 22:00 Proje Sunumları ve Gösteriler
22:30 İyi Geceler
30 Ocak Perşembe
07:15 2. Seri Günaydın
07:45 2. Seri Kahvaltı (Otelden çıkış yapılacak)
08:15 1. Seri Günaydın
08:20 2. Seri Maça Hareket
09:00 1. Seri Kahvaltı (Otelden çıkış yapılacak)
09:00 – 10:40 2. Seri Maç
10:00 1. Seri Maça Hareket
10:40 – 12:20 1. Seri Maç
11:15 2. Seri Öğle Yemeği
12:20 – 14:00 2. Seri Maç
12:45 1. Seri Öğle Yemeği
14:00 – 15:40 1. Seri Maç
14:15 2. Seri Turnuva Bitişi
15:45 1. Seri Turnuva Bitişi

Eğitimler

Sporcular turnuva boyunca iki akşam birer saat olmak üzere toplam 2 saat eğitim alacaklardır. Eğitimlerde voleybolun en önemli unsurlarından biri olan “atak” çalışmaları üzerinde durulacak, turnuvanın ilk gününde yapılan antrenmanlar ile bu eğitimler uygulamalı olarak pekiştirilecektir.

Eğitimlerde ES Voleybol antrenörlerinden Semih Yağcı ve Yeşim Durmuş eğitmen olarak görev alacak, eğitim görselleri olarak Eczacıbaşı A Kadın Takımı sporcularının videoları kullanılacaktır.

Eğitimlerde kullanılan videolar ve sunular turnuva sonrasında sporculara verilecektir.

İletişim Bilgileri

Turnuva Sorumluları

İsim

Telefon

Turnuva Sorumlusu Yeşim Durmuş 0553 439 31 80
Titanic Otel Sorumlusu Aybike Merdi 0555 654 61 83
Ramada Oteli Sorumlusu Beril Tocan 0535 375 61 99
Turnuva Salon Sorumlusu Semih Yağcı 0536 396 10 20
Geleceğe Smaç Projesi Koordinasyon Merkezi 0216 399 54 22
0216 399 10 50
Geleceğe Smaç İdari Sorumlusu Sırma Üç 0542 255 33 40

Turnuva Antrenörleri

İsim

Telefon

Antalya Çınar Ayanlar 0537 977 88 89
Antalya Özlem Ayanlar 0506 171 66 96
Çorlu Gülnur Karabulak 0532 215 39 31
Çorlu Turgay Karabulak 0532 477 69 37
İstanbul – Acıbadem Eda Özen 0534 737 86 34
İstanbul – Acıbadem Mecit Küçükosman 0534 976 81 22
İstanbul – Acıbadem Ramazan Serçe 0506 894 88 69
İstanbul – Alkent Celil Çelik 0531 206 00 66
İstanbul – Etiler Enes Can Artar 0534 234 90 71
İstanbul – Etiler Gaye Demirbaş 0535 767 73 21
İstanbul – Etiler Oğuzhan Çoban 0537 432 32 04
İstanbul – Etiler Uğur Devrim 0534 293 70 65
İstanbul – Koşuyolu Filiz Uludağ 0505 443 31 31
İstanbul – Mimaroba Serhat Gündoğar 0532 277 94 60
İzmir Begüm Dünge 0554 240 47 08
İzmir Erhan Dünge 0505 711 10 35
İzmir Gökhan Öner 0553 242 80 70
İzmir Murat Kutlu 0507 588 31 73
İzmir Zehra Seyman 0532 436 05 36
İzmit Gökçen Binici 0534 962 74 56
İzmit Zülfiye Derinbay 0537 735 67 16

Cep telefonları gün boyunca sporcuların yanında bulunacak ancak gece yatmadan önce sporculardan teslim alınacaktır.

Turnuva Programı

27 Ocak 2019 Pazartesi
1. Saha 2. Saha 3. Saha 4. Saha 5. Saha 6. Saha
13:30 Tijana Boskovic Carli Lloyd Gamze Kılıç Aslı Kalaç Simge Şebnem Aköz Naz Aydemir Akyol Ergül Avcı Yeon Koung Kim Lauren Gibbemeyer Eda Erdem Dündar Hande Baladın Natalio Zilio Pereira
15:10 Beyza Arıcı Cansu Özbay Melis Durul Yasemin Güveli Meryem Boz Zehra Güneş Fatma Yıldırım Saliha Şahin Meliha İsmailoğlu Şeyma Ercan Tuğba Şenoğlu Buse Melis Kara
28 Ocak 2019 Salı
1. Saha 2. Saha 3. Saha 4. Saha 5. Saha 6. Saha
09:00 Tijana Boskovic Gamze Kılıç Carli Lloyd Aslı Kalaç Simge Şebnem Aköz Ergül Avcı Naz Aydemir Akyol Yeon Koung Kim Lauren Gibbemeyer Hande Baladın Eda Erdem Dündar Natalio Zilio Pereira
10:40 Beyza Arıcı Melis Durul Cansu Özbay Yasemin Güveli Meryem Boz Fatma Yıldırım Zehra Güneş Saliha Şahin Meliha İsmailoğlu Tuğba Şenoğlu Şeyma Ercan Buse Melis Kara
29 Ocak 2019 Çarşamba
1. Saha 2. Saha 3. Saha 4. Saha 5. Saha 6. Saha
09:00 Tijana Boskovic Aslı Kalaç Gamze Kılıç Carli Lloyd Simge Şebnem Aköz Yeon Koung Kim Ergül Avcı Naz Aydemir Akyol Lauren Gibbemeyer Natalio Zilio Pereira Hande Baladın Eda Erdem Dündar
10:40 Beyza Arıcı Yasemin Güveli Melis Durul Cansu Özbay Meryem Boz Saliha Şahin Fatma Yıldırım Zehra Güneş Meliha İsmailoğlu Buse Melis Kara Tuğba Şenoğlu Şeyma Ercan

Çarşamba öğleden sonra ve Perşembe günü oynanacak maçlar, grup maçlarının sonuçlarına göre belirlenecektir.

Turnuvaya Katılan Sporcular

Kampüs Sporcu İsmi Takım İsmi Seri
İzmir ADA KAPLAN Cansu Özbay 2
Çorlu ADASU GÜNAYDIN Melis Durul 2
İstanbul – Koşuyolu ALARA CEMRE ŞİMŞEK Eda Erdem Dündar 1
İstanbul – Koşuyolu ALYA ÇOLAK Buse Melis Kara 2
İstanbul – Mimaroba ARMİNE EYRİPARMAK Saliha Şahin 2
Antalya ARYA ÇELEBİ Meliha İsmailoğlu 2
İzmit ASLI PINARBAŞI Yasemin Güveli 2
İstanbul – Koşuyolu AYDA CEYLAN Eda Erdem Dündar 1
İstanbul – Dragos AYDA MAVİ YALÇINTEMEL Fatma Yıldırım 2
İstanbul – Koşuyolu AYSU CEREN AYDOĞAN Carli Lloyd 1
İzmir AYŞE ASYA TOKER Hande Baladın 1
Çorlu AYŞE DERİN YÜCEER Tuğba Şenoğlu 2
Çorlu AYŞE NEHİR DEMİRTAŞ Tuğba Şenoğlu 2
İstanbul – Koşuyolu AYŞE NEHİR KIRİŞÇİLER Buse Melis Kara 2
İstanbul – Acıbadem AYŞE ZEHRA ŞENGÖNÜL Tijana Boskovic 1
İzmir AYŞENUR BAŞ Gamze Kılıç 1
İzmir BADE SU UĞUR Gamze Kılıç 1
İstanbul – Alkent BAHAR CIBAROĞLU Meryem Boz 2
İzmit BEGÜM KADIOĞLU Şeyma Ercan 2
İzmir BEGÜM YILMAZ Gamze Kılıç 1
İstanbul – Koşuyolu BEHLÜL ÇAKIR Carli Lloyd 1
Çorlu BENGÜSU ÖZTÜRK Ergül Avcı 1
İzmir BEREN SOYKAN Cansu Özbay 2
İstanbul – Koşuyolu BERRAK KOÇER Zehra Güneş 2
İstanbul – Koşuyolu BEYZA BOZ Zehra Güneş 2
İzmir BEYZA KOSKA Yeon Koung Kim 1
İzmit BURCU KURT Yasemin Güveli 2
İzmir BUSE BAYRAM Gamze Kılıç 1
İstanbul – Koşuyolu BUSE GEZİCİ Buse Melis Kara 2
İstanbul – Alkent CANSU AŞULA Meryem Boz 2
İzmir CEMRE YADE DUR Gamze Kılıç 1
İzmir CEYDA CİVELEK Gamze Kılıç 1
İstanbul – Koşuyolu DAMLA CEYLAN Zehra Güneş 2
İstanbul – Koşuyolu DEFNE ELİF KARANLIK Eda Erdem Dündar 1
İstanbul – Acıbadem DEFNE ÖNCÜLOĞLU Simge Şebnem Aköz 1
İstanbul – Alkent DEFNE SEFER Meryem Boz 2
İstanbul – Koşuyolu DEFNE ÜÇÜNCÜ Buse Melis Kara 2
İstanbul – Koşuyolu DENİZ İNANIR Carli Lloyd 1
İzmir DERİN DENİZ EMİRLER Natalio Zilio Pereira 1
İstanbul – Koşuyolu DERİN ERENGÜL Carli Lloyd 1
İzmir DERİN KOÇ Yeon Koung Kim 1
İzmir DERİN MERİÇ Cansu Özbay 2
İstanbul – Acıbadem DERİN VATANSEVER Beyza Arıcı 2
İstanbul – Koşuyolu DİCLE YARDIMCI Eda Erdem Dündar 1
İstanbul – Koşuyolu DİLA ŞENSESLİ Carli Lloyd 1
İzmir DİLANUR TANER Hande Baladın 1
Çorlu DOĞA IRMAK Tuğba Şenoğlu 2
İzmir DOĞA KALAYCI Aslı Kalaç 1
İzmir DOĞA SU KUTLU Gamze Kılıç 1
İstanbul – Acıbadem DOĞAY YILMAZ Beyza Arıcı 2
İstanbul – Acıbadem DURU ATASEVEN Simge Şebnem Aköz 1
İstanbul – Koşuyolu DURU BALCI Buse Melis Kara 2
İstanbul – Alkent DURU DEMİRCİOĞLU Meryem Boz 2
Çorlu DURU IRMAK SEVİNÇ Ergül Avcı 1
İzmir DURU İNAL POLAT Aslı Kalaç 1
Çorlu DURU UZUNLAR Melis Durul 2
İstanbul – Koşuyolu DURU YÜCEBAŞOĞLU Buse Melis Kara 2
İzmir DURU ZEYBEL Natalio Zilio Pereira 1
İzmir ECE ALTUNORDU Aslı Kalaç 1
İstanbul – Etiler ECE ERYILMAZ Naz Aydemir Akyol 1
İzmir ECE KIR Aslı Kalaç 1
İstanbul – Acıbadem ECE KİP Tijana Boskovic 1
İstanbul – Mimaroba ECE SİCİM Saliha Şahin 2
İzmir ECEM ÜRPERMEZ Natalio Zilio Pereira 1
İstanbul – Acıbadem EDA KÖROĞLU Beyza Arıcı 2
İstanbul – Koşuyolu EDA TANIŞ Eda Erdem Dündar 1
Çorlu EKİN BİDER Melis Durul 2
Çorlu EKİN ORAL Tuğba Şenoğlu 2
İstanbul – Etiler EKİN TÜRKMEN Naz Aydemir Akyol 1
İstanbul – Koşuyolu ELA BAYIR Buse Melis Kara 2
İstanbul – Acıbadem ELA COŞKUN Beyza Arıcı 2
İstanbul – Koşuyolu ELA NAZ DOĞAN Carli Lloyd 1
İstanbul – Etiler ELA ÖNGEL Fatma Yıldırım 2
Antalya ELA TEMİZKAN Meliha İsmailoğlu 2
İzmit ELİF ASYA KAHYA Şeyma Ercan 2
İzmir ELİF BELİZ ÖZKUL Natalio Zilio Pereira 1
İstanbul – Etiler ELİF GÜLTEKİN Naz Aydemir Akyol 1
İzmir ELİF KAYNAR Hande Baladın 1
İzmir ELİF NAZ CELEP Yeon Koung Kim 1
İzmir ELİF SEZER Cansu Özbay 2
İstanbul – Koşuyolu ELİF SUDE ÇAKIR Carli Lloyd 1
İzmir ELİF UYSAL Yeon Koung Kim 1
İstanbul – Mimaroba ELİFNAZ OKAYER Saliha Şahin 2
Çorlu ELİFSU ERTEN Tuğba Şenoğlu 2
İstanbul – Alkent ELİZ KARABULUT Meryem Boz 2
Antalya ELVİN OTUZALTI Meliha İsmailoğlu 2
İstanbul – Koşuyolu ESİLA DEMİRCİOĞLU Buse Melis Kara 2
İstanbul – Koşuyolu ESMANUR DEDEBEY Eda Erdem Dündar 1
İzmir EYLEM BERFE BÜDÜŞ Yeon Koung Kim 1
Antalya EYLÜL BAKAL Meliha İsmailoğlu 2
İzmit EYLÜL GÖVDELİ Şeyma Ercan 2
İstanbul – Koşuyolu EYLÜL GÜLCE ESEN Carli Lloyd 1
İstanbul – Dragos EYLÜL YAĞMUR SEZGİN Lauren Gibbemeyer 1
İstanbul – Acıbadem EYLÜLNAZ TÖRE Lauren Gibbemeyer 1
İstanbul – Etiler EZGİ KERKİ Fatma Yıldırım 2
İzmir FİLİZ TANEM GÖKÇİN Aslı Kalaç 1
İzmir GAMZE AZRA KARTALTEPE Aslı Kalaç 1
İstanbul – Acıbadem GÖKSU ŞAHİN Simge Şebnem Aköz 1
İzmit GÜLİN GÜRBÜZ Yasemin Güveli 2
Antalya GÜNEŞ GÜLER Meliha İsmailoğlu 2
İstanbul – Koşuyolu GÜNEŞ KOÇAK Zehra Güneş 2
İzmir ILGAZ YILDIRIM Gamze Kılıç 1
Antalya IRMAK AKBAY Meliha İsmailoğlu 2
İstanbul – Acıbadem IRMAK KÜSKÜ Lauren Gibbemeyer 1
İzmit İDİL KARATAŞ Şeyma Ercan 2
İstanbul – Dragos İDİL NAZLI DOĞAN Lauren Gibbemeyer 1
İstanbul – Acıbadem İLKE ŞENGÜR Simge Şebnem Aköz 1
İzmit İPEK GÜL Yasemin Güveli 2
İzmit İPEK NİL SANCAK Yasemin Güveli 2
İstanbul – Acıbadem İPEK ŞAHİN Beyza Arıcı 2
İstanbul – Etiler İREM ALTAN Naz Aydemir Akyol 1
İstanbul – Etiler İREM KARAKOÇ Naz Aydemir Akyol 1
İstanbul – Acıbadem İREM KÖROĞLU Beyza Arıcı 2
İzmir İZEL TAŞKIN Gamze Kılıç 1
İzmit JÜLİDE SAGLAM Yasemin Güveli 2
İzmir KAYRA TOPÇU Aslı Kalaç 1
İzmit KÜBRA BOZTÜRK Şeyma Ercan 2
İstanbul – Etiler LARA KALYONCUOĞLU Naz Aydemir Akyol 1
İzmir LAVİNYA SAVAŞAN Cansu Özbay 2
Çorlu M.BADE KILIÇ Melis Durul 2
İzmir MAVİ BELÇİN TÜRKAN Hande Baladın 1
İstanbul – Etiler MAYA MELİS UÇAR Fatma Yıldırım 2
İstanbul – Alkent MELAHAT ZEYNEP CEYLAN Meryem Boz 2
Çorlu MELEK ADA USLU Tuğba Şenoğlu 2
İzmit MELEK AKARTAŞ Şeyma Ercan 2
İstanbul – Etiler MELİS COŞGUN Naz Aydemir Akyol 1
İzmir MELİS NAZ TOMBUL Natalio Zilio Pereira 1
İstanbul – Acıbadem MELİSA ÇETİN Simge Şebnem Aköz 1
İzmir MELTEM DİNÇER Cansu Özbay 2
İzmir MERYEM AKÇAKIR Natalio Zilio Pereira 1
İstanbul – Acıbadem MİNA NAZ DAĞITMAÇ Beyza Arıcı 2
İstanbul – Koşuyolu MİRA ÖZER Zehra Güneş 2
İstanbul – Koşuyolu NARİN ZEHRA YILMAZ Zehra Güneş 2
İstanbul – Dragos NAZ TOPALOĞLU Fatma Yıldırım 2
İzmir NAZ TÜRKAN Hande Baladın 1
Çorlu NAZLI AYDEMİR Tuğba Şenoğlu 2
İstanbul – Etiler NEHİR ÇİVLİK Naz Aydemir Akyol 1
İstanbul – Koşuyolu NEHİR NİDA TAVUKÇU Eda Erdem Dündar 1
Antalya NEHİR SERT Meliha İsmailoğlu 2
Çorlu NEHİR SÖNMEZ Melis Durul 2
İstanbul – Alkent NEHİR SULAKÇI Meryem Boz 2
İzmit NEHİR TAŞDAN Şeyma Ercan 2
İzmit NİL ÇAVUŞGİL Şeyma Ercan 2
İzmir NİL ŞENGÜN Yeon Koung Kim 1
İzmit NİL TUANA SİVRİKAYA Yasemin Güveli 2
İstanbul – Acıbadem NİLSU ERDEM Tijana Boskovic 1
İstanbul – Dragos NİLSU KAN Tijana Boskovic 1
İzmir NURPERİ ÖZAYDIN Cansu Özbay 2
İstanbul – Mimaroba ÖYKÜ KANDEMİR Saliha Şahin 2
İstanbul – Alkent ÖYKÜ TİNASTEPE Meryem Boz 2
İstanbul – Acıbadem ÖZDE ÇETİN Lauren Gibbemeyer 1
İzmit ÖZGE ÖZDEMİR Yasemin Güveli 2
İzmir PELİN GÜNGÖRDÜ Hande Baladın 1
İzmir PERİ DEFNE KEBAT Hande Baladın 1
İzmir PERVİN LARA ERTEMLİ Hande Baladın 1
İstanbul – Acıbadem RABİA ZEYNEP ŞENGÖNÜL Tijana Boskovic 1
İstanbul – Acıbadem RANYA ATAT Beyza Arıcı 2
İstanbul – Dragos SABA SONAY Fatma Yıldırım 2
Çorlu SAHRA TOPÇUOĞLU Melis Durul 2
İzmir SARA SABANOĞLU Aslı Kalaç 1
İzmir SARAGÜL SEÇGİN Cansu Özbay 2
İzmir SEÇİL SAVAŞ Gamze Kılıç 1
Çorlu SEDA GÜVEN Ergül Avcı 1
İstanbul – Dragos SELİN ALTINÇEKİÇ Tijana Boskovic 1
İzmir SELİNA SU AKAY Cansu Özbay 2
İstanbul – Acıbadem SENA KAZAZOĞLU Tijana Boskovic 1
İstanbul – Koşuyolu SEVDA ÖZTÜRK Zehra Güneş 2
İstanbul – Acıbadem SİMLA GÜR Beyza Arıcı 2
İstanbul – Koşuyolu SUDE KAYMAKÇALAN Buse Melis Kara 2
İstanbul – Etiler SUDENAZ KARAKAŞ Naz Aydemir Akyol 1
İstanbul – Koşuyolu ŞENDA NAZ ULUTAŞ Eda Erdem Dündar 1
İzmir ŞEVVAL UÇAR Yeon Koung Kim 1
İstanbul – Etiler TUANA TAŞ Naz Aydemir Akyol 1
İzmir YAĞMUR ARTUÇ Yeon Koung Kim 1
İstanbul – Acıbadem YAĞMUR ELVAN BAYDAR Lauren Gibbemeyer 1
İstanbul – Acıbadem YASEMİN DİVAN Simge Şebnem Aköz 1
İstanbul – Acıbadem YASEMİN TÜRK Beyza Arıcı 2
İstanbul – Acıbadem YOSUN GÜLER Lauren Gibbemeyer 1
İzmir ZEHRA BETÜL DEMİRDÖKEN Hande Baladın 1
İstanbul – Alkent ZEHRA ERDEM Meryem Boz 2
Çorlu ZELİHA DEMİR Ergül Avcı 1
İstanbul – Alkent ZEYNEB ELİF YÜKSEL Meryem Boz 2
İstanbul – Acıbadem ZEYNEP ADA ÇELİK Beyza Arıcı 2
İstanbul – Koşuyolu ZEYNEP AYNACI Buse Melis Kara 2
İstanbul – Acıbadem ZEYNEP DERİN UZUNGİL Simge Şebnem Aköz 1
İzmit ZEYNEP DURU ERTUĞ Şeyma Ercan 2
İzmit ZEYNEP GÜRER Şeyma Ercan 2
İzmir ZEYNEP KOÇ Natalio Zilio Pereira 1

Genel Bilgi

Tarih

27-30 Ocak 2020

Konaklama

Spor Salonu

Başvuru ve İletişim