Turnuva Bilgisi

Turnuva Başlangıcı

18 Kasım 2019’da Kovan Spor Kültürü Merkezi’nde toplanma saati 08:30’dur. Saat 08.00’dan itibaren sporcuları teslim almak üzere görevli arkadaşlarımız tesiste bekleyeceklerdir.

Saat 09:00’dan itibaren maçlar başlayacağı için sporcuların yanında valizi dışında mutlaka antrenman çantası da bulunmalı, çantanın içinde günlük kullanım malzemeleri (yedek tişört, temiz spor ayakkabısı, maç forması gibi) bulunmalıdır.

Turnuva Bitişi

Turnuva 20 Kasım Çarşamba günü saat 14:30’da sona erecektir. Sporcuları Kovan Spor Kültürü Merkezi’nden teslim alabilirsiniz.

İletişim

Sporcularımızın gün içerisinde yoğun bir programı olduğu için cep telefonlarından aramamanızı, acil durumlarda 0555 654 61 83 numaralarından bizlere ulaşmanızı rica ediyoruz. Acil durumlarda aşağıdaki telefonlardan da bize ulaşabilirsiniz.

Görev

İsim

Telefon

Turnuva İdari Sorumlusu Yeşim Durmuş 0553 439 31 80
Turnuva Otel Sorumlusu Ceren Özülkü 0535 050 46 79
Turnuva Teknik Sorumlusu Semih Yağcı 0536 396 10 20
Geleceğe Smaç Projesi Koordinasyon Merkezi 0216 399 54 22
0216 399 10 50

Diğer Bilgiler

  • Sporcuların yanlarında tablet, mp3 gibi değerli eşyaları bulundurmamaları konusunda hassasiyetinizi rica ediyoruz. Değerli eşyaların kaybolmasını, karışmasını arzu etmeyiz, bu eşyaları teslim alabileceğimiz bir güvenli dolap ya da oda olmayacağını özellikle belirtmek isteriz.
  • Turnuvada oynanacak maçlara seyirci kabul edilmeyecektir.
  • Turnuvaya katılan tüm sporcu ve antrenörlerle birlikte 19 Kasım Salı günü Burhan Felek Spor Salonu’nda oynanacak Eczacıbaşı – Fenerbahçe maçında olacağız, sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
  • Maç seyretmeye gidecek sporcularımız Eczacıbaşı forma ve eşofmanları giyeceklerdir, lütfen eşofman takımlarının çantalarında bulunduğundan emin olunuz.
  • Turnuva ile ilgili tüm bilgiler detaylı olarak www.gelecegesmac.com sitesinde yayınlanmıştır.

Turnuva Programı

Turnuvanın amaçları;

  • Tüm Eczacıbaşı kampüslerinde antrenman yapan takım sporcularını bir araya getirmek,
  • Gelecekte Eczacıbaşı performans takımlarında yer almaya aday sporcuları bir arada görebilmek, bu sporcu adaylarını Eczacıbaşı Ayazağa performans antrenörlerinin değerlendirmesini sağlamak,
  • Tüm sporcuların Eczacıbaşı Spor Kulübü’nü daha iyi tanıması ve kurum kültürünü benimsemesi için çeşitli etkinlikler düzenlemektir.

Turnuva Fikstürü

2 seri halinde oynanacak turnuvada ilk seride 6 takım (Midi B takımları), ikinci seride 6 takım (Midi C ve Minik takımlar) yer alacaktır. Her takım turnuva boyunca 5 maç yapacak ve müsabakalar sonunda takımlar birinciden sonuncuya kadar sıralanmış olacaktır.

Turnuva Teması: Eczacıbaşı Kadın Voleybol Takımı Sporcuları

Turnuva teması olarak Eczacıbaşı Kadın Voleybol Takımı’nın 12 sporcunun isimleri seçilerek, sporcuların küçük yaşlarda A takım oyunlarını tanıması ve bu yaşlardan itibaren onları örnek alması hedeflenmiştir.

Eğitimler: Voleybolda Hücum (Atak) Çalışmaları

Voleybolda tüm yaş gruplarında ön plana çıkarmayı amaçladığımız ‘atak’ hareketlerini teorik ve uygulamalı anlatımlarla geliştirmeyi hedefleyen eğitimler düzenlenecektir. Eğitimlerde hücum görselleri Eczacıbaşı A takım oyuncularının videolarıyla desteklenecektir.

Turnuva Programı

18 Kasım Pazartesi Programı
Takım İsimleri Saliha Beyza Gamze Carli Melis Simge Minik Takımlar
09:30 Maç Maç Maç Maç Serbest zaman Serbest zaman  Eğitim
11:15 Maç Maç Maç
11:30 Otele hareket Otele hareket Otele hareket Otele hareket
13:15 Otele hareket Otele hareket Otele hareket
14:00 Kovana hareket Kovana hareket
14:30  Eğitim Kovana hareket Kovana hareket  Eğitim Kovana hareket Kovana hareket
15:00 Maç Maç Maç Maç
16:00 Kovana hareket
16:45 Maç Maç Maç
17:00  Eğitim  Eğitim  Eğitim  Eğitim
18:15 Otele hareket Otele hareket Otele hareket Otele hareket
18:45 Otele hareket Otele hareket Otele hareket
19 Kasım Salı
Takım İsimleri Saliha Beyza Gamze Carli Melis Simge Minik Takımlar
07:00 Kahvaltı
07:30 Kovana hareket
08:00 Maç
08:15 Kahvaltı
09:00 Kovana hareket
09:45 Maç
10:00  Eğitim
11:45 Maç
12:00 Otele hareket
13:00 Öğle yemeği
13:30 Otele hareket
13:45 Öğle yemeği  Eğitim
14:30 Eczacıbaşı -Fenerbahçe A Takım maçına hareket
20:00 Akşam yemeği
22:00 İyi geceler
20 Kasım Çarşamba
Takım İsimleri Saliha Beyza Gamze Carli Melis Simge Minik Takımlar
07:30 Kahvaltı
08:15 Kovana hareket
09:00 Antrenman
10:15 Serbest zaman Serbest zaman Serbest zaman Maç Serbest zaman Maç Maç
12:00 Maç Maç Maç Maç
12:15 Öğle yemeği Öğle yemeği Öğle yemeği
13:45 Öğle yemeği Öğle yemeği Öğle yemeği Öğle yemeği
14:30 Hoşçakal

Sporcu Listesi

Sporcu Takım Adı Seri
Ada Dinneden Gamze Kılıç A Serisi
Ada Sönmez Yeon – Koung KIM B Serisi
Alya Elif Karadereli Lauren Gibbemeyer B Serisi
Asya Orbay Yeon – Koung KIM B Serisi
Begüm Şener Melis Durul A Serisi
Bennur Karadağ Gamze Kılıç A Serisi
Beren Naz Baydemir Beyza Arıcı A Serisi
Berrak Asude Tanrıgül Natalio Zilio Pereira B Serisi
Berrak Tunç Simge Aköz A Serisi
Bilge Yavuz Saliha Şahin A Serisi
Buse Akdoğan Beyza Arıcı A Serisi
Buse Reisoğlu Yasemin Güveli B Serisi
Ceylin Sönmez Hande Baladın B Serisi
Chole Deniz Yaşa Yasemin Güveli B Serisi
Damla Özgür Beyza Arıcı A Serisi
Defne Hişmi Saliha Şahin A Serisi
Defne Sakallı Hande Baladın B Serisi
Deniz Mağden Melis Durul A Serisi
Deniz Su Toroman Simge Aköz A Serisi
Deniz Yılmaz Simge Aköz A Serisi
Derin Kuran Simge Aköz A Serisi
Derin Uzunöz Melis Durul A Serisi
Doğa Köse Carli Lloyd A Serisi
Duru Şahin Natalio Zilio Pereira B Serisi
Duru Yeşildağ Simge Aköz A Serisi
Duru Çalpan Natalio Zilio Pereira B Serisi
Duru Gülşen Simge Aköz A Serisi
Duru Nehir Tunca Hande Baladın B Serisi
Ece Ayhan Gamze Kılıç A Serisi
Ecesu Gümüşkanatlı Lauren Gibbemeyer B Serisi
Eda Bal Natalio Zilio Pereira B Serisi
Eda Turgay Melis Durul A Serisi
Ekin Tümkaya Yeon – Koung KIM B Serisi
Ela Bedrişan Saliha Şahin A Serisi
Ela Derin Akar Yasemin Güveli B Serisi
Ela Güven Beyza Arıcı A Serisi
Ela Şahin Melis Durul A Serisi
Ece Sabuncuoğlu Simge Aköz A Serisi
Elif Nilsu Cinoğlu Yasemin Güveli B Serisi
Elvin Er Carli Lloyd A Serisi
Eylül Beren Demirsoy Tijana Boskovic B Serisi
Göksu Manav Gamze Kılıç A Serisi
Gülperi Rüya Kan Lauren Gibbemeyer B Serisi
Irmak Onay Melis Durul A Serisi
Işıl Zehra Çapkın Saliha Şahin A Serisi
İdil Ayyıldız Hande Baladın B Serisi
İnci Meriç Töre Carli Lloyd A Serisi
İpek Karcebaş Tijana Boskovic B Serisi
İpek Turan Carli Lloyd A Serisi
İrem Yıldız Gamze Kılıç A Serisi
Kayra Büyükköse Tijana Boskovic B Serisi
Maya Dal Melis Durul A Serisi
Mira Kermen Lauren Gibbemeyer B Serisi
Naz Alpaslan Carli Lloyd A Serisi
Nehir Binici Carli Lloyd A Serisi
Nehir Eda Tiftikçioğlu Lauren Gibbemeyer B Serisi
Nilden Korkmaz Beyza Arıcı A Serisi
Nilsu Aydınay Gamze Kılıç A Serisi
Nilsu Baysal Natalio Zilio Pereira B Serisi
Öykü Altun Melis Durul A Serisi
Öykü Deniz Karakaya Yeon – Koung KIM B Serisi
Piraye Deniz Özkoyuncu Melis Durul A Serisi
Selin Karakuş Melis Durul A Serisi
Serra Mina Süs Saliha Şahin A Serisi
Sevi Özgür Yeon – Koung KIM B Serisi
Su Elif Alpuğan Gamze Kılıç A Serisi
Sude Akdeniz Carli Lloyd A Serisi
Şevval Uncu Saliha Şahin A Serisi
Tayra Yuna Tijana Boskovic B Serisi
Yağmur Özgür Beyza Arıcı A Serisi
Yasemin Melikoğlu Saliha Şahin A Serisi
Zeynep Derin Yücebaş Carli Lloyd A Serisi
Zeynep Kurşuncu Tijana Boskovic B Serisi
Zeynep Küçükhüseyin Melis Durul A Serisi
Zeynep Lidya Kutbeyzi Hande Baladın B Serisi

İletişim Bilgileri

Turnuva Sorumluları

İsim

Telefon

Turnuva İdari Sorumlusu

Yeşim Durmuş

0553 439 31 80

Turnuva Otel Sorumlusu

Ceren Özülkü

0535 050 46 79

Turnuva Teknik Sorumlusu

Semih Yağcı

0536 396 10 20

Geleceğe Smaç Projesi Koordinasyon Merkezi

0216 399 54 22
0216 399 10 50

Genel Bilgi

Tarih

18-20 Kasım 2019

Yer

Konaklama

Spor Salonu

Başvuru ve İletişim