Geleceğin yıldızlarını keşfetmek üzere başlattığımız Geleceğe Smaç projesinde 6-12 yaş arası öğrencilerimizi ve ailelerini voleybol sahasında buluşturuyoruz.

Bazı öğrencilerimizin ilk maç deneyimlerini yaşayacakları, pek çok ailenin ilk kez “aile maçları” yapma fırsatı yakalayacağı bu benzersiz voleybol şenliğine, tüm kampüslerimizden öğrencilerimizi ve ailelerini bekliyoruz!

8 Aralık 2019 Pazar – Maç Programı

Saat

Program

Takım İsimleri

09:00 Mini Voleybol Aile Maçları 1 Bakır, Eflatun, Fildişi, Safir, Zümrüt, Haki, Hardal, Tarçın
10:00 Mini Voleybol Aile Maçları 2 Bej, Gümüş, Gri, Safran, Mercan, Füme, Çivit, Kobalt
11:00 Mini Voleybol Aile Maçları 3 Bordo, Altın, Lacivert, Mor, Turkuaz, Lavanta, Mürdüm, Lime
12:00 Mini Voleybol Balina, Aslan, Kaplan, Fil, Keçi, Kuzu, Kelebek, Fok
13:00 Park Voleybol 1 Açelya, Begonvil, Fesleğen, Lale, Çiğdem, Gardenya, Hanımeli, Lilyum
14:00-14:30 Dev Top Sahada
14:30 Park Voleybol 2 Akasya, Begonya, Kaktüs, Orkide, Defne, Gül, İris, Leylak
15:30 Dön Kazan Voleybol Kuş, Tavuk, Kedi, At, Maymun, Tavşan, Zebra, Ördek
16:30 Dön Kazan Voleybol Aile Maçları 1 Mavi, Turuncu, Sarı, Karanfil, Magenta, Kardinal, Taba, Fuşya
17:30 Dön Kazan Voleybol Aile Maçları 2 Yeşil, Siyah, Kahverengi, Kehribar, Kestane, Vizon, Buğday, Akuamarin
18:30 Dön Kazan Voleybol Aile Maçları 3 Kırmızı, Beyaz, Pembe, Keten, Papaya, Çikolata, Barut, Kremrengi

Takım Listeleri

Aile Adı Kampüs Adı Soyadı Katılımcı Sporcu Takımı Adı
ve Maç Saati
Aile Takımı Adı
ve Maç Saati
Park Voleybolu Takımı
ve Maç Saati
AKDENİZ KARTEPE DORUK AKDENİZ Misafir Çocuk   – Tarçın – 09:00   –
AKDENİZ KARTEPE SUDE AKDENİZ Sporcu Kaplan – 12:00 Tarçın – 09:00   –
AKDENİZ KARTEPE SUNA AKDENİZ Yetişkin   – Tarçın – 09:00   –
AKDENİZOĞLU KARTEPE HASAN AKDENİZOĞLU Yetişkin   – Kardinal – 16:30 Gül – 14:30
AKDENİZOĞLU KARTEPE SİDE HELEN AKDENİZOĞLU Sporcu Kedi – 15:30 Kardinal – 16:30   –
AKGÜN KARTEPE HAKAN AKGÜN Yetişkin   – Keten – 18:30 Orkide – 14:30
AKGÜN KARTEPE HALİL EMRE AKGÜN Sporcu Zebra – 15:30 Keten – 18:30   –
AKGÜN KARTEPE SELDA AKGÜN Yetişkin   – Keten – 18:30 Orkide – 14:30
AKSOY KARTEPE ALİ RIZA AKSOY Yetişkin   – Buğday – 17:30 Kaktüs – 14:30
AKSOY KARTEPE ÇINAR ALP AKSOY Sporcu Tavşan – 15:30 Buğday – 17:30   –
AKSOY KARTEPE ŞULE YAŞAR AKSOY Yetişkin   – Buğday – 17:30 Kaktüs – 14:30
ALIŞIK SAKARYA CİHAN ALIŞIK Yetişkin   – Siyah – 17:30 Kaktüs – 14:30
ALIŞIK SAKARYA NEHİR ELA ALIŞIK Sporcu At – 15:30 Siyah – 17:30   –
ALPASLAN KARTEPE ÇAGRI ALPASLAN Yetişkin   – Lacivert – 11:00   –
ALPASLAN KARTEPE DEMİR ALPASLAN Misafir Çocuk   – Lacivert – 11:00   –
ALPASLAN KARTEPE ESRA ALPASLAN Yetişkin   – Lacivert – 11:00   –
ALPASLAN KARTEPE NAZ ALPASLAN Sporcu Fok – 12:00 Lacivert – 11:00   –
ALPTEKİN KARTEPE DOĞA ALPTEKİN Sporcu Kaplan – 12:00 Eflatun – 09:00   –
ALPTEKİN KARTEPE GÜLÇİN ALPTEKİN Yetişkin   – Eflatun – 09:00 Hanımeli – 13:00
ALTAN KARTEPE AYŞE BURCU ALTAN Yetişkin   – Akuamarin – 17:30   –
ALTAN KARTEPE HASAN TAHSIN ALTAN Yetişkin   – Akuamarin – 17:30   –
ALTAN KARTEPE YAŞAR DENİZ ALTAN Sporcu Tavşan – 15:30 Akuamarin – 17:30   –
ALTIN KARTEPE İDİL ALTIN Sporcu At – 15:30 Vizon – 17:30   –
ALTIN KARTEPE RECEP ALTIN Yetişkin   – Vizon – 17:30 Begonya – 14:30
ALTIN KARTEPE YASEMİN ALTIN Yetişkin   – Vizon – 17:30 Begonya – 14:30
ALTINIŞIK KARTEPE ENDER ALTINIŞIK Yetişkin   – Kahverengi – 17:30   –
ALTINIŞIK KARTEPE ESRA ALTINIŞIK Yetişkin   – Kahverengi – 17:30   –
ALTINIŞIK KARTEPE GÜNEŞ ALTINIŞIK Sporcu Kedi – 15:30 Kahverengi – 17:30   –
ARSLAN KARTEPE AZRA ARSLAN Sporcu Zebra – 15:30 Kremrengi – 18:30   –
ARSLAN KARTEPE ÜNAL ARSLAN Yetişkin   – Kremrengi – 18:30   –
ATAÇ KARTEPE DİLEK ATAÇ Yetişkin   – Haki – 09:00   –
ATAÇ KARTEPE EDA ATAÇ Sporcu Balina – 12:00 Haki – 09:00   –
ATAÇ KARTEPE ENİS ATAÇ Yetişkin   – Haki – 09:00   –
AYDIN (1) KARTEPE BEREN ASEL AYDIN Sporcu Kedi – 15:30 Sarı – 16:30   –
AYDIN (1) KARTEPE İSMAİL AYDIN Yetişkin   – Sarı – 16:30 Gül – 14:30
AYDIN (1) KARTEPE PELİN AYDIN Yetişkin   – Sarı – 16:30 Gül – 14:30
AYDIN (1) KARTEPE YAREN AYDIN Yetişkin   – Sarı – 16:30 Gül – 14:30
AYDIN (2) KARTEPE HARUN AYDIN Yetişkin   – Mor – 11:00 Hanımeli – 13:00
AYDIN (2) KARTEPE Z.ECE AYDIN Sporcu Kuzu – 12:00 Mor – 11:00   –
AYDOGDU KARTEPE CAN AYDOGDU Yetişkin   – Akuamarin – 17:30   –
AYDOGDU KARTEPE HANDE AYDOGDU Yetişkin   – Akuamarin – 17:30   –
AYDOGDU KARTEPE YAGIZ AYDOGDU Misafir Çocuk   – Akuamarin – 17:30   –
AYDOGDU KARTEPE YAĞMUR AYDOGDU Sporcu Tavşan – 15:30 Akuamarin – 17:30   –
AYKANAT KARTEPE ENES AYKANAT Yetişkin   – Fuşya – 16:30 Akasya – 14:30
AYKANAT KARTEPE SİMAY ECE AYKANAT Sporcu Tavuk – 15:30 Fuşya – 16:30   –
AYKANAT KARTEPE SONAY AYKANAT Yetişkin   – Fuşya – 16:30   –
AYKANAT KARTEPE TOLGA AYKANAT Yetişkin   – Fuşya – 16:30 Akasya – 14:30
BAĞLAR KARTEPE ÖZÜM BAĞLAR Sporcu Tavuk – 15:30 Karanfil – 16:30   –
BAĞLAR KARTEPE SERDAR BAĞLAAR Yetişkin   – Karanfil – 16:30   –
BAĞLAR KARTEPE ZEYNEP BAĞLAR Yetişkin   – Karanfil – 16:30   –
BALAMAN KARTEPE AYSİMA BALAMAN Sporcu Kuzu – 12:00 Kobalt – 10:00   –
BALAMAN KARTEPE AYŞEGÜL BALAMAN Yetişkin   – Kobalt – 10:00 Lale – 13:00
BALAMAN KARTEPE OĞUZ BALAMAN Yetişkin   – Kobalt – 10:00 Lale – 13:00
BAŞ (1) KARTEPE CÜNEYT BAŞ Yetişkin   – Buğday – 17:30   –
BAŞ (1) KARTEPE CÜNEYT YİĞİT BAŞ Sporcu Maymun – 15:30 Buğday – 17:30   –
BAŞ (1) KARTEPE EFE BAŞ Misafir Çocuk   – Buğday – 17:30   –
BAŞ (1) KARTEPE GÜLŞEN BAŞ Yetişkin   – Buğday – 17:30   –
BAŞ (2) KARTEPE ALYA BAŞ Sporcu Ördek – 15:30 Barut – 18:30   –
BAŞ (2) KARTEPE GÖZDE BAŞ Yetişkin   – Barut – 18:30 İris – 14:30
BAŞ (2) KARTEPE SERDAR BAŞ Yetişkin   – Barut – 18:30 İris – 14:30
BAYOGLU KARTEPE ADA BAYOGLU Sporcu Zebra – 15:30 Pembe – 18:30   –
BAYOGLU KARTEPE ÖZLEYİŞ BAYOĞLU Yetişkin   – Pembe – 18:30
BİNİCİ KARTEPE GÖKÇEN BİNİCİ Yetişkin   – Altın – 11:00   –
BİNİCİ KARTEPE NEHİR BİNİCİ Sporcu Fok – 12:00 Altın – 11:00   –
BORAZAN SAKARYA ADNAN BORAZAN Yetişkin   – Turkuaz – 11:00   –
BORAZAN SAKARYA ZEYNEP ASLI BORAZAN Sporcu Kelebek  – 12:00 Turkuaz – 11:00   –
BULUT KARTEPE OĞUZ BULUT Yetişkin   – Barut – 18:30   –
BULUT KARTEPE SİDELYA BULUT Sporcu Ördek – 15:30 Barut – 18:30   –
CAN KARTEPE DERİN CAN Sporcu Fil – 12:00 Safran – 10:00   –
CAN KARTEPE ELİF CAN Yetişkin   – Safran – 10:00 Begonvil – 13:00
CAN KARTEPE İSMAİL CAN Yetişkin   – Safran – 10:00 Begonvil – 13:00
CANBAZ KARTEPE ATAKAN CANBAZ Misafir Çocuk   – Taba – 16:30   –
CANBAZ KARTEPE AYNUR CANBAZ Yetişkin   – Taba – 16:30   –
CANBAZ KARTEPE SELİM CANBAZ Yetişkin   – Taba – 16:30   –
CANBAZ KARTEPE ZEYNEP CANBAZ Sporcu Tavuk – 15:30 Taba – 16:30   –
CEBECİ KARTEPE EKİN CEBECİ Sporcu Kaplan – 12:00 Tarçın – 09:00   –
CEBECİ KARTEPE OĞUZ ÖZDEN CEBECİ Yetişkin   – Tarçın – 09:00   –
CESUR KARTEPE BADE CESUR Sporcu Zebra – 15:30 Pembe – 18:30   –
CESUR KARTEPE MEHTAP CESUR Yetişkin   – Pembe – 18:30   –
ÇAKMAKÇI KARTEPE BAHADIR ÇAKMAKÇI Yetişkin   – Kremrengi – 18:30 Defne – 14:30
ÇAKMAKÇI KARTEPE MELEK ÇAKMAKÇI Yetişkin   – Kremrengi – 18:30 Defne – 14:30
ÇAKMAKÇI KARTEPE UMAY ÇAKMAKÇI Sporcu Ördek – 15:30 Kremrengi – 18:30   –
ÇAVUŞOĞLU KARTEPE DAFNE ÇAVUŞOĞLU Sporcu Tavuk – 15:30 Sarı – 16:30   –
ÇAVUŞOĞLU KARTEPE DENİZ ÇAVUŞOĞLU Yetişkin   – Sarı – 16:30   –
ÇAVUŞOĞLU KARTEPE FARUK ÇAVUŞOĞLU Yetişkin   – Sarı – 16:30   –
ÇINAR KARTEPE BANU ÇINAR Yetişkin   – Hardal – 09:00 Hanımeli – 13:00
ÇINAR KARTEPE SİDELYA ÇINAR Sporcu Fok – 12:00 Hardal – 09:00   –
ÇOLAK KARTEPE ELİS YAGMUR ÇOLAK Sporcu Ördek – 15:30 Papaya – 18:30   –
ÇOLAK KARTEPE GÜLSER ÇOLAK Yetişkin   – Papaya – 18:30 İris – 14:30
ÇOLAK KARTEPE KAAN ÇOLAK Misafir Çocuk   – Papaya – 18:30   –
ÇOLAK (1) KARTEPE GÜLSÜN ÇOLAK Yetişkin   – Kahverengi – 17:30 Begonya – 14:30
ÇOLAK (1) KARTEPE İDİL MİRA ÇOLAK Sporcu Kedi – 15:30 Kahverengi – 17:30   –
ÇOLAK (1) KARTEPE YUNUS EMRE ÇOLAK Yetişkin   – Kahverengi – 17:30 Begonya – 14:30
ÇOLAK (2) KARTEPE DENİZ ÇOLAK Yetişkin   – Gri – 10:00   –
ÇOLAK (2) KARTEPE DURU ÇOLAK Sporcu Fil – 12:00 Gri – 10:00   –
DAĞDELEN KARTEPE DOĞA DAĞDELEN Sporcu Kuzu – 12:00 Mor – 11:00   –
DAĞDELEN KARTEPE HASİBE DAĞDELEN Yetişkin   – Mor – 11:00   –
DAĞDELEN KARTEPE MEHMET DAĞDELEN Yetişkin   – Mor – 11:00 Lilyum – 13:00
DEMİR KARTEPE ÇAGIN DEMİR Sporcu Zebra – 15:30 Beyaz – 18:30   –
DEMİR KARTEPE HAKAN DEMİR Yetişkin   – Beyaz – 18:30   –
DEMİRCİOĞLU KARTEPE DİLEK YATAK Yetişkin   – Füme – 10:00   –
DEMİRCİOĞLU KARTEPE SEDEF DEMİRCİOĞLU Sporcu Kuzu – 12:00 Füme – 10:00   –
DEMİRHAN KARTEPE BETÜL ECRİN DEMİRHAN Sporcu At – 15:30 Kestane – 17:30   –
DEMİRHAN KARTEPE EROL DEMİRHAN Yetişkin   – Kestane – 17:30 Leylak – 14:30
DOĞAN (1) KARTEPE BERRİN DOĞAN Yetişkin   – Magenta – 16:30 Akasya – 14:30
DOĞAN (1) KARTEPE DİNÇER DOĞAN Yetişkin   – Magenta – 16:30 Akasya – 14:30
DOĞAN (1) KARTEPE ZEYNEP İDİL DOĞAN Sporcu Tavuk – 15:30 Magenta – 16:30   –
DOĞAN (2) KARTEPE ELANAZ DOĞAN Sporcu Tavuk – 15:30 Magenta – 16:30   –
DOĞAN (2) KARTEPE MEHMET DOĞAN Yetişkin   – Magenta – 16:30   –
DOĞAN (2) KARTEPE ÖZLEM DOĞAN Yetişkin   – Magenta – 16:30   –
DOĞAN (3) SAKARYA HAZAL DOĞAN Sporcu Kelebek – 12:00 Altın – 11:00   –
DOĞAN (3) SAKARYA NİLGÜN DOĞAN Yetişkin   – Altın – 11:00 Çiğdem – 13:00
DOĞAN (3) SAKARYA OZAN DOĞAN Misafir Çocuk   – Altın – 11:00   –
DOĞAN (3) SAKARYA TAHSİN DOĞAN Yetişkin   – Altın – 11:00 Çiğdem – 13:00
ELDEMİR KARTEPE BİRGÜL ELDEMİR Yetişkin   – Mavi – 16:30   –
ELDEMİR KARTEPE HÜMANUR ELDEMİR Sporcu Kedi – 15:30 Mavi – 16:30   –
ER KARTEPE ELVİN ER Sporcu Fil – 12:00 Bej – 10:00   –
ER KARTEPE ERDAL ER Yetişkin   – Bej – 10:00 Açelya – 13:00
ER KARTEPE FİLİZ ER Yetişkin   – Bej – 10:00 Açelya – 13:00
ER KARTEPE ILGIN ER Misafir Çocuk   – Bej – 10:00   –
ERENKAYA KARTEPE MELİSA ERENKAYA Sporcu Tavşan – 15:30 Beyaz – 18:30   –
ERGELEN KARTEPE ARYA ERGELEN Sporcu Kedi – 15:30 Fuşya – 16:30   –
ERGELEN KARTEPE BURAK ERGELEN Yetişkin   – Fuşya – 16:30   –
ERGELEN KARTEPE HİLAL ERGELEN Yetişkin   – Fuşya – 16:30   –
ERKAN KARTEPE CANSU ERKAN Yetişkin   – Kırmızı – 18:30 Orkide – 14:30
ERKAN KARTEPE DURU NEHİR ERKAN Sporcu Tavşan – 15:30 Kırmızı – 18:30   –
ERKAN KARTEPE YUSUF ERKAN Yetişkin   – Kırmızı – 18:30 Orkide – 14:30
ESER KARTEPE ECE ESER Sporcu Aslan – 12:00 Fildişi – 09:00   –
ESER KARTEPE GÖKÇEN ESER Yetişkin   – Fildişi – 09:00   –
ESER KARTEPE METE ESER Misafir Çocuk   – Fildişi – 09:00   –
ESER KARTEPE MUSTAFA ESER Yetişkin   – Fildişi – 09:00   –
GENCAL KARTEPE DİLEK GENCAL Yetişkin   – Mercan – 10:00   –
GENCAL KARTEPE ZEYNEP GENCAL Sporcu Keçi – 12:00 Mercan – 10:00   –
GÜL KARTEPE AYKUT GÜL Yetişkin   – Safir – 09:00 Gardenya – 13:00
GÜL KARTEPE İPEK GÜL Sporcu Aslan – 12:00 Safir – 09:00   –
GÜLŞEN KARTEPE DORUK GÜLŞEN Misafir Çocuk   – Hardal – 09:00   –
GÜLŞEN KARTEPE DURU GÜLŞEN Sporcu Aslan – 12:00 Hardal – 09:00   –
GÜLŞEN KARTEPE GÖKMEN GÜLŞEN Yetişkin   – Hardal – 09:00 Gardenya – 13:00
GÜNGÖR KARTEPE BURÇİN GÜNGÖR Yetişkin   – Çivit – 10:00 Fesleğen – 13:00
GÜNGÖR KARTEPE CEMRE NAZ GÜNGÖR Sporcu Keçi – 12:00 Çivit – 10:00   –
GÜNGÖR KARTEPE ZERRRİN GÜNGÖR Yetişkin   – Çivit – 10:00 Fesleğen – 13:00
GÜRBÜZ KARTEPE ELİF SU GÜRBÜZ Sporcu Kuş – 15:30 Karanfil – 16:30   –
GÜRBÜZ KARTEPE OSMAN GÜRBÜZ Yetişkin   – Karanfil – 16:30   –
GÜVENDİK KARTEPE ELA GÜVENDİK Sporcu At – 15:30 Kestane – 17:30   –
GÜVENDİK KARTEPE MUSTAFA GÜVENDİK Yetişkin   – Kestane – 17:30 Leylak – 14:30
HANEDAR SAKARYA CANSU HANEDAR Sporcu Kelebek – 12:00 Turkuaz – 11:00   –
HANEDAR SAKARYA ŞENER HANEDAR Yetişkin   – Turkuaz – 11:00 Lilyum – 13:00
HANEDAR SAKARYA TUĞÇE HANEDAR Sporcu Kelebek – 12:00 Turkuaz – 11:00   –
HATİP SAKARYA SERDAR HATİP Yetişkin   – Lavanta – 11:00   –
HATİP SAKARYA TUANA HATİP Sporcu Kelebek – 12:00 Lavanta – 11:00   –
IŞIK SAKARYA AHMED IŞIK Yetişkin   – Yeşil – 17:30 Kaktüs – 14:30
IŞIK SAKARYA ELİF NİL IŞIK Sporcu Fil – 12:00 Yeşil – 17:30   –
KARAKAYALI KARTEPE ADA KARAKAYALI Sporcu Tavşan – 15:30 Beyaz – 18:30   –
KARAKAYALI KARTEPE ONUR KARAKAALI Yetişkin   – Beyaz – 18:30   –
KAVSUT KARTEPE BETÜL ZÜMRA KAVSUT Sporcu Kaplan – 12:00 Bakır – 09:00   –
KAVSUT KARTEPE BURHAN KAVSUT Yetişkin   – Bakır – 09:00   –
KAYA SAKARYA MEVA NUR KAYA Sporcu Kaplan – 12:00 Turkuaz – 11:00
KAYA SAKARYA EMİNE KAYA Yetişkin Turkuaz – 11:00
KAYA SAKARYA MEHMET KAYA Yetişkin Turkuaz – 11:00
KAYAER SAKARYA CİHAT KAYAER Yetişkin   – Kremrengi – 18:30   –
KAYAER SAKARYA MİHRİMAH KAYAER Sporcu Ördek – 15:30 Kremrengi – 18:30   –
KAYAER SAKARYA SEMA KAYAER Yetişkin   – Kremrengi – 18:30   –
KEMİKSİZ KARTEPE ELİF KEMİKSİZ Misafir Çocuk   – Keten – 18:30   –
KEMİKSİZ KARTEPE EMİR MİRSAD KEMİKSİZ Sporcu Zebra – 15:30 Keten – 18:30   –
KEMİKSİZ KARTEPE SERPİL KEMİKSİZ Yetişkin   – Keten – 18:30   –
KOLAYLI KARTEPE BEREN KOLAYLI Sporcu Keçi – 12:00 Safran – 10:00   –
KOLAYLI KARTEPE ÇAGATAY KOLAYLI Yetişkin   – Safran – 10:00   –
KÖSE (1) KARTEPE AKİF KÖSE Yetişkin   – Safir – 09:00   –
KÖSE (1) KARTEPE DOĞA KÖSE Sporcu Balina – 12:00 Safir – 09:00   –
KÖSE (1) KARTEPE ELİF KÖSE Yetişkin   – Safir – 09:00   –
KÖSE (2) KARTEPE ASEL TUYA KÖSE Sporcu Tavuk – 15:30 Karanfil – 16:30   –
KÖSE (2) KARTEPE YASİN KÖSE Yetişkin   – Karanfil – 16:30 Leylak – 14:30
KULAKSIZ KARTEPE ÖZER ÇINAR KULAKSIZ Sporcu Maymun – 15:30 Kestane – 17:30   –
KULAKSIZ KARTEPE SEDANUR KULAKSIZ Yetişkin   – Kestane – 17:30 İris – 14:30
KURAN KARTEPE DERİN KURAN Sporcu Keçi – 12:00 Füme – 10:00   –
KURAN KARTEPE EBRU KURAN Yetişkin   – Füme – 10:00   –
KURAN KARTEPE MURAT KURAN Yetişkin   – Füme – 10:00 Lilyum – 13:00
MEHMETOĞLU SAKARYA ARZU ÇAGRI MEHMETOĞLU Yetişkin   – Siyah – 17:30   –
MEHMETOĞLU SAKARYA DORA ÇAGRI MEHMETOĞLU Yetişkin   – Siyah – 17:30   –
MEHMETOĞLU SAKARYA MAHİR MEHMETOĞLU Yetişkin   – Siyah – 17:30   –
MEHMETOĞLU SAKARYA PİRAYE SARA MEHMETOĞLU Sporcu Maymun – 15:30 Yeşil – 17:30   –
OBUZ KARTEPE ADA OBUZ Sporcu Aslan – 12:00 Zümrüt – 09:00   –
OBUZ KARTEPE ÖZDEN OBUZ Yetişkin   – Zümrüt – 09:00 Gardenya – 13:00
ORAL KARTEPE ALP DEMİR ORAL Misafir Çocuk   – Zümrüt – 09:00   –
ORAL KARTEPE BARIŞ ORAL Yetişkin   – Zümrüt – 09:00 Gardenya – 13:00
ORAL KARTEPE ZEYNEP ECE ORAL Sporcu Balina – 12:00 Zümrüt – 09:00   –
ÖRÜM KARTEPE BEYZA MİNA ÖRÜM Misafir Çocuk   – Eflatun – 09:00   –
ÖRÜM KARTEPE DUYGU ÖRÜM Yetişkin   – Eflatun – 09:00   –
ÖRÜM KARTEPE ELA AYBÜKE ÖRÜM Sporcu Balina – 12:00 Eflatun – 09:00   –
ÖRÜM KARTEPE SALTIK SENCER ÖRÜM Yetişkin   – Eflatun – 09:00   –
ÖZBİLGEN KARTEPE DERVİŞ ÖZBİLGEN Yetişkin   – Vizon – 17:30   –
ÖZBİLGEN KARTEPE DURU ÖZBİLGEN Sporcu Maymun – 15:30 Vizon – 17:30   –
ÖZBİLGEN KARTEPE LATİFE ÖZBİLGEN Yetişkin   – Vizon – 17:30   –
ÖZTÜRK KARTEPE DURU ÖZTÜRK Sporcu Kuş – 15:30 Turuncu – 16:30   –
ÖZTÜRK KARTEPE ÖZGÜR ÖZTÜRK Yetişkin   – Turuncu – 16:30   –
ÖZTÜRK KARTEPE ŞEYMA ÖZTÜRK Yetişkin   – Turuncu – 16:30   –
SALLABAŞ KARTEPE DİLA SALLABAŞ Sporcu Kedi – 15:30 Taba – 16:30   –
SALLABAŞ KARTEPE İSMAİL SALLABAŞ Yetişkin   – Taba – 16:30 Leylak – 14:30
SARI SAKARYA DEFNE SARI Sporcu Maymun – 15:30 Yeşil – 17:30   –
SARI SAKARYA FÜSUN SARI Yetişkin   – Yeşil – 17:30   –
SARUHANOĞLU SAKARYA DİLŞAD SARUHANOĞLU Sporcu Maymun – 12:00 Lavanta – 11:00   –
SARUHANOĞLU SAKARYA HALİL İBRAHİM SARUHANOĞLU Yetişkin   – Lavanta – 11:00 Lilyum – 13:00
SARUHANOĞLU SAKARYA TUSEM SARUHANOĞLU Misafir Çocuk   – Lavanta – 11:00   –
SERT KARTEPE DİLEK SERT Yetişkin   – Mavi – 16:30 Leylak – 14:30
SERT KARTEPE ELİF SERT Sporcu Kuş – 15:30 Mavi – 16:30   –
SEVGEN KARTEPE EMRE SEVGEN Yetişkin   – Mavi – 16:30   –
SEVGEN KARTEPE HÜSEYİN ARDA SEVGEN Sporcu Kuş – 15:30 Mavi – 16:30   –
SEVGEN KARTEPE ZUHAL ÖZGÜR SEVGEN Yetişkin   – Mavi – 16:30   –
SİVRİKAYA KARTEPE ERGUN SİVRİKAYA Yetişkin   – Bakır – 09:00   –
SİVRİKAYA KARTEPE KUZEY SİVRİKAYA Misafir Çocuk   – Bakır – 09:00   –
SİVRİKAYA KARTEPE NAZİFE SİVRİKAYA Yetişkin   – Bakır – 09:00   –
SİVRİKAYA KARTEPE NİL TUANA SİVRİKAYA Sporcu Balina – 12:00 Bakır – 09:00   –
SOLMAZ SAKARYA BERSU SOLMAZ Sporcu Kuzu – 12:00 Lacivert – 11:00
SOLMAZ SAKARYA GÖZDE SOLMAZ Yetişkin Lacivert – 11:00
SÖYLEMEZ KARTEPE GAZİ SÖYLEMEZ Yetişkin   – Pembe – 18:30   –
SÖYLEMEZ KARTEPE IŞIL SÖYLEMEZ Sporcu Zebra – 15:30 Pembe – 18:30   –
SÜER KARTEPE CEM SÜER Yetişkin   – Çivit – 10:00 Fesleğen – 13:00
SÜER KARTEPE ÖYKÜ SÜER Sporcu Keçi – 12:00 Çivit – 10:00   –
SÜER KARTEPE SENEM SÜER Yetişkin   – Çivit – 10:00 Fesleğen – 13:00
ŞENTÜRK KARTEPE EKREM ŞENTÜRK Yetişkin   – Kardinal – 16:30   –
ŞENTÜRK KARTEPE KEREM METE Misafir Çocuk   – Kardinal – 16:30   –
ŞENTÜRK KARTEPE ZEHRA ŞENTÜRK Sporcu Kuş – 15:30 Kardinal – 16:30   –
ŞENTÜRK KARTEPE ZEYNEP ŞENTÜRK Yetişkin   – Kardinal – 16:30   –
TAŞDAN KARTEPE IRMAK TAŞDAN Yetişkin   – Haki – 09:00   –
TAŞDAN KARTEPE NEHİR TAŞDAN Sporcu Aslan – 12:00 Haki – 09:00   –
TEKNECİ SAKARYA ECRİN TEKNECİ Sporcu At – 15:30 Kehribar – 17:30   –
TEKNECİ SAKARYA ELİF SU TEKNECİ Misafir Çocuk   – Kehribar – 17:30   –
TEKNECİ SAKARYA FATMA TEKNECİ Yetişkin   – Kehribar – 17:30 Kaktüs – 14:30
TEKNECİ SAKARYA GÜRKAN TEKNECİ Yetişkin   – Kehribar – 17:30 Kaktüs – 14:30
TIRIŞ KARTEPE DEFNE TIRIŞ Sporcu Fil – 12:00 Gümüş – 10:00   –
TIRIŞ KARTEPE ELİF TIRIŞ Yetişkin   – Gümüş – 10:00 Hanımeli – 13:00
TOÇOĞLU SAKARYA AHMET TOÇOĞLU Yetişkin   – Yeşil – 17:30   –
TOÇOĞLU SAKARYA DURU TOÇOĞLU Sporcu Maymun – 15:30 Yeşil – 17:30   –
TOPALOĞLU KARTEPE DENİZHAN TOPALOĞLU Sporcu Ördek – 15:30 Papaya – 18:30   –
TOPALOĞLU KARTEPE HAVVANUR TOPALOĞLU Yetişkin   – Papaya – 18:30 Defne – 14:30
TOPALOĞLU KARTEPE KAGAN TOPALOĞLU Yetişkin   – Papaya – 18:30 Defne – 14:30
TOPLU KARTEPE MELİS NİHAL TOPLU Sporcu Kuş – 15:30 Turuncu – 16:30   –
TOPLU KARTEPE MUHARREM TOPLU Yetişkin   – Turuncu – 16:30   –
TORAMAN KARTEPE DENİZ EGE TORAMAN Misafir Çocuk   – Gümüş – 10:00   –
TORAMAN KARTEPE DENİZ SU TORAMAN Sporcu Kaplan – 12:00 Gümüş – 10:00   –
TORAMAN KARTEPE DENİZ ZERE Yetişkin   – Gümüş – 10:00 Hanımeli – 13:00
TURAN (1) KARTEPE HANDAN TURAN Yetişkin   – Mürdüm – 11:00 Çiğdem – 13:00
TURAN (1) KARTEPE ILHAN TURAN Yetişkin   – Mürdüm – 11:00 Çiğdem – 13:00
TURAN (1) KARTEPE İPEK TURAN Sporcu Fok – 12:00 Mürdüm – 11:00   –
TURAN (2) KARTEPE AHMET İRFAN TURAN Yetişkin   – Lime – 11:00   –
TURAN (2) KARTEPE ECE NAZ TURAN Sporcu Fok – 12:00 Lime – 11:00   –
TURAN (2) KARTEPE GUPSE TURAN Yetişkin   – Lime – 11:00   –
UÇARI KARTEPE DERYA UÇARI Yetişkin   – Gri – 10:00 Açelya – 13:00
UÇARI KARTEPE ECE DENİZ UÇARI Yetişkin   – Gri – 10:00 Açelya – 13:00
UÇARI KARTEPE ELANAZ UÇARI Sporcu Fil – 12:00 Gri – 10:00   –
YAŞAR KARTEPE CEM YILMAZ YAŞAR Yetişkin   – Çikolata – 18:30   –
YAŞAR KARTEPE ELİF YAŞAR Sporcu Ördek – 15:30 Çikolata – 18:30   –
YAŞAR KARTEPE NESRİN YAŞAR Yetişkin   – Çikolata – 18:30   –
YEŞİLDAĞ KARTEPE DURU YEŞİLDAĞ Sporcu Fok – 12:00 Lime – 11:00   –
YEŞİLDAĞ KARTEPE TUĞÇE YEŞİLDAĞ Yetişkin   – Lime – 11:00   –
YILDIRIM (1) KARTEPE CEYLİN YILDIRIM Sporcu At – 15:30 Bordo – Kehribar – 11:00 – 17:30   –
YILDIRIM (1) KARTEPE FİKRET YILDIRIM Yetişkin   – Bordo – Kehribar – 11:00 – 17:30 Lale – 13:00
YILDIRIM (1) KARTEPE MURAT YILDIRIM Yetişkin   – Bordo – Kehribar – 11:00 – 17:30 Lale – 13:00
YILDIRIM (1) KARTEPE TUANA YLDIRIM Sporcu Kuzu – 12:00 Bordo – Kehribar – 11:00 – 17:30   –
YILDIRIM (2) KARTEPE …. YILDIRIM Sporcu Kuş – 15:30 Turuncu – 16:30   –
YILDIRIM (2) KARTEPE MERVE YILDIRIM Yetişkin   – Turuncu – 16:30   –
YILMAZ (1) KARTEPE BÜLENT YILMAZ Yetişkin   – Kırmızı – 18:30   –
YILMAZ (1) KARTEPE EFE YILMAZ Sporcu Tavşan – 15:30 Kırmızı – 18:30   –
YILMAZ (2) KARTEPE ZAFER YILMAZ Çocuk Ördek – 15:30 Bordo – Çikolata – 11:00 – 18:30   –
YILMAZ (2) KARTEPE KUZEY YILMAZ Çocuk Fok – 12:00 Bordo – Çikolata – 11:00 – 18:30   –
YILMAZ (2) KARTEPE SEDA YILMAZ Yetişkin   – Bordo – Çikolata – 11:00 – 18:30   –
YONARLAR KARTEPE ALPTEKİN YONARLAR Yetişkin   – Vizon – 17:30   –
YONARLAR KARTEPE ECE YONARLAR Sporcu At – 15:30 Vizon – 17:30   –
YÖRÜK KARTEPE ELİF YÖRÜK Sporcu Kuzu – 12:00 Mürdüm – 11:00   –
YÖRÜK KARTEPE GAMZE YÖRÜK Yetişkin   – Mürdüm – 11:00 Lilyum – 13:00
YÜCEBAŞ KARTEPE ARZU YÜCEBAŞ Yetişkin   – Mercan – 10:00 Begonvil – 13:00
YÜCEBAŞ KARTEPE KEREM YÜCEBAŞ Yetişkin   – Mercan – 10:00 Begonvil – 13:00
YÜCEBAŞ KARTEPE Z.DERİN YÜCEBAŞ Sporcu Keçi – 12:00 Mercan – 10:00   –

Önceki Ailemle Voleybol Şenliği Videosu