Genel Bilgi

Eczacıbaşı Geleceğe Smaç 2019-2020 Sezon Açılışı Töreni, Sayın Faruk Eczacıbaşı’nın da katılımı ile 28 Temmuz Pazar 11:00 – 13:00 arasında yapılacak. Törene tüm öğrencilerimizi ve ailelerini bekliyoruz.

Takım Listeleri

24-28 Temmuz 1. Dönem

SERİ ADI TAKIM ADI KAMPÜS ADI SOYADI
DOĞA AYDER İZMİT BERRAK TUNÇ
DOĞA AYDER İZMİT DERİN KURAN
DOĞA AYDER İZMİT ELA CEBİR
DOĞA AYDER İZMİT ELİF SEVİM MERCAN
DOĞA AYDER İZMİT GÜLİN GÜRBÜZ
DOĞA AYDER İZMİT İNCİ MERİÇ TÖRE
DOĞA AYDER İZMİT KÜBRA BOZTÜRK
DOĞA DÜDEN MERKEZ BERRE BERRAK UYSAL
DOĞA DÜDEN MERKEZ DEFNE ÖNAL
DOĞA DÜDEN MERKEZ DERİN UZUN
DOĞA DÜDEN MERKEZ DERİN VATANSEVER
DOĞA DÜDEN MERKEZ DURU UZUN
DOĞA DÜDEN MERKEZ ELİF BERKİ
DOĞA DÜDEN MERKEZ IRMAK ŞAŞMAZ
DOĞA DÜDEN MERKEZ IŞIK SERİN
DOĞA DÜDEN MERKEZ NAZ KAVALCI
DOĞA IHLARA ETILER ALYA ŞENCAN
DOĞA IHLARA ETILER CEYLİN GEDİKOĞLU
DOĞA IHLARA ETILER DEFNE BAYOĞLU
DOĞA IHLARA ETILER DEFNE ELA KOLÇAK
DOĞA IHLARA ETILER İREM BEZEN
DOĞA IHLARA ETILER MAYA MELİS UÇAR
DOĞA IHLARA ETILER NAZLI AYDIN
DOĞA IHLARA ETILER ÖYKÜ ALTUN
DOĞA IHLARA ETILER SELİN KARAKUŞ
DOĞA KAPADOKYA IZMIR ELA ÇETİN
DOĞA KAPADOKYA IZMIR ELİF ALTAY
DOĞA KAPADOKYA IZMIR EYLÜL ULUDAĞ
DOĞA KAPADOKYA IZMIR NADİYE İLKİM KAYA
DOĞA KAPADOKYA IZMIR NAZ FIÇICI
DOĞA KAPADOKYA IZMIR NAZ İYİGÜNLÜLER
DOĞA KAPADOKYA IZMIR NAZ SARIKAVAK
DOĞA KAPADOKYA IZMIR OKYANUS UYSAL
DOĞA KARAİN KOSUYOLU ADA DİNNEDEN
DOĞA KARAİN KOSUYOLU BEREN NAZ BAYDEMİR
DOĞA KARAİN KOSUYOLU DAMLA ÖZGÜR
DOĞA KARAİN KOSUYOLU DOĞAY YILMAZ
DOĞA KARAİN KOSUYOLU ILGIN DOĞANÖZ
DOĞA KARAİN KOSUYOLU NİLDEN KORKMAZ
DOĞA KARAİN KOSUYOLU RANA ŞENÖZ
DOĞA KARAİN KOSUYOLU SU ELİF ALPUĞAN
DOĞA KARAİN KOSUYOLU YAĞMUR ÖZGÜR
DOĞA ÖLÜDENİZ MERKEZ AYŞEGÜL ANTEPLİOĞLU
DOĞA ÖLÜDENİZ MERKEZ DEFNE BAŞKAN
DOĞA ÖLÜDENİZ MERKEZ DURU AKALAN
DOĞA ÖLÜDENİZ MERKEZ ELİF DENİZ TÜRKMEN
DOĞA ÖLÜDENİZ MERKEZ EZGİ AĞIR
DOĞA ÖLÜDENİZ MERKEZ IŞIL ZEHRA ÇAPKIN
DOĞA ÖLÜDENİZ MERKEZ YAREN YÜCE
DOĞA ÖLÜDENİZ MERKEZ ZEYNEP KESKİN
DOĞA UZUNGÖL IZMIR ECRİN SERT
DOĞA UZUNGÖL IZMIR ELA ÖZGÜR
DOĞA UZUNGÖL IZMIR EMEL ÖZYILMAZ
DOĞA UZUNGÖL IZMIR İLKE SODO
DOĞA UZUNGÖL IZMIR İNCİ ŞEN
DOĞA UZUNGÖL IZMIR İREM KUŞ
DOĞA UZUNGÖL IZMIR SUDE YAHYA
DOĞA UZUNGÖL IZMIR TÜLAY GÜLER
DOĞA YEDİGÖLLER İZMİT ELİF ASYA KAHYA
DOĞA YEDİGÖLLER İZMİT İPEK TURAN
DOĞA YEDİGÖLLER İZMİT İPEK GÜL
DOĞA YEDİGÖLLER İZMİT İPEK NİL SANCAK
DOĞA YEDİGÖLLER İZMİT JÜLİDE SAĞLAM
DOĞA YEDİGÖLLER İZMİT MELEK AKARTAŞ
DOĞA YEDİGÖLLER İZMİT ZEYNEP DERİN YÜCEBAŞ
DOĞA YEDİGÖLLER İZMİT ZEYNEP DURU ERTUĞ
KENT EFES BUYUKCEKMECE BAHAR CIBAROĞLU
KENT EFES BUYUKCEKMECE DEFNE İNCİ AKOL
KENT EFES BUYUKCEKMECE DURU DEMİRCİOĞLU
KENT EFES BUYUKCEKMECE ELİZ KARABULUT
KENT EFES BUYUKCEKMECE GAMZE ADIGÜZEL
KENT EFES BUYUKCEKMECE IRMAK ÖZKAYA
KENT EFES BUYUKCEKMECE MELAHAT ZEYNEP CEYLAN
KENT EFES BUYUKCEKMECE NAZ BİLGİN
KENT EFES BUYUKCEKMECE NAZ ALAGÖZ
KENT EFES BUYUKCEKMECE NEHİR SULAKÇI
KENT EFES BUYUKCEKMECE ZEHRA ERDEM
KENT EFES BUYUKCEKMECE ZEYNEP ELİF YÜKSEL
KENT HARPUT İZMİT BURCU KURT
KENT HARPUT İZMİT DEFNE MEMİŞOĞLU
KENT HARPUT İZMİT ECE ÖZGEL
KENT HARPUT İZMİT ECRE AKAR
KENT HARPUT İZMİT İDİL GÖRGÜLÜ
KENT HARPUT İZMİT İDİL KARATAŞ
KENT HARPUT İZMİT MELİS ÇAYLAK
KENT HASANKEYF MERKEZ ADA KURTUL
KENT HASANKEYF MERKEZ AYŞE DEFNE KURÇENLİ
KENT HASANKEYF MERKEZ BEGÜM KESKİN
KENT HASANKEYF MERKEZ ELİF ÖNER
KENT HASANKEYF MERKEZ ERVA NAZ DEMİRHAN
KENT HASANKEYF MERKEZ MELİSA BEŞER
KENT HASANKEYF MERKEZ NEHİR TOPAL
KENT HASANKEYF MERKEZ ÖZGE ÖZSULUV
KENT HASANKEYF MERKEZ SELEN BÜYÜK
KENT HATTUŞAŞ ETILER ALEYNA YALÇIN
KENT HATTUŞAŞ ETILER DURU AKDENİZ
KENT HATTUŞAŞ ETILER ELA ÖNGEL
KENT HATTUŞAŞ ETILER ELA DEMİR
KENT HATTUŞAŞ ETILER EYLÜL TURAN
KENT HATTUŞAŞ ETILER LEYLA MURATOĞLU
KENT HATTUŞAŞ ETILER ZEYNEP YOKEŞ
KENT KAUNOS KOSUYOLU BÜRÇE ELA ÇAKMAK
KENT KAUNOS KOSUYOLU DEFNE DURNA
KENT KAUNOS KOSUYOLU EDA KÖROĞLU
KENT KAUNOS KOSUYOLU İPEK ŞAHİN
KENT KAUNOS KOSUYOLU İREM KÖROĞLU
KENT KAUNOS KOSUYOLU MİNA NAZ DAĞITMAÇ
KENT KAUNOS KOSUYOLU ŞULE BERRAK BİLGİN
KENT LİKYA IZMIR ADA EKEN
KENT LİKYA IZMIR ADA KAPÇIK
KENT LİKYA IZMIR CEYLİN TORAMAN
KENT LİKYA IZMIR DENİZ EKEN
KENT LİKYA IZMIR ELİF NAZ KUZU
KENT LİKYA IZMIR EYLÜL YALÇIN
KENT LİKYA IZMIR IRMAK YİGEN
KENT LİKYA IZMIR IŞIL GÜRBÜZ
KENT LİKYA IZMIR NİSA DİZDAR
KENT LİKYA IZMIR ŞİMAL ERDOĞAN
KENT LİKYA İZMİR YAĞMUR KAPLAN
KENT ZEUGMA MERKEZ ADA KALKAN
KENT ZEUGMA MERKEZ BUSE ORAL
KENT ZEUGMA MERKEZ İNCİ GÜL KALBİNUR
KENT ZEUGMA MERKEZ MİNA KARAGÜLLEOĞLU
KENT ZEUGMA MERKEZ NAZ BAŞKAN
KENT ZEUGMA MERKEZ NİL KARAGÖZOĞLU
KENT ZEUGMA MERKEZ SİMAY NUR AKÇA
KENT ZEUGMA MERKEZ TUANA LAL AKARTUNA
KÜLTÜR ALAÇATI İZMİT ADA CENKMEN
KÜLTÜR ALAÇATI İZMİT DENİZ YILMAZ
KÜLTÜR ALAÇATI İZMİT DOĞA KÖSE
KÜLTÜR ALAÇATI İZMİT DURU YEŞİLDAĞ
KÜLTÜR ALAÇATI İZMİT ÖYKÜ ATILGAN
KÜLTÜR CUMALIKIZIK MERKEZ BİLGE YAVUZ
KÜLTÜR CUMALIKIZIK MERKEZ EYLÜL BEREN DEMİRSOY
KÜLTÜR CUMALIKIZIK MERKEZ KAYRA BÜYÜKKÖSE
KÜLTÜR CUMALIKIZIK MERKEZ NEHİR ÖZDEMİR
KÜLTÜR İSHAKPAŞA İZMİT DENİZ SU TORAMAN
KÜLTÜR İSHAKPAŞA İZMİT ECE SABUNCUOĞLU
KÜLTÜR İSHAKPAŞA İZMİT EYLÜL GÖVDELİ
KÜLTÜR İSHAKPAŞA İZMİT NEHİR BİNİCİ
KÜLTÜR İSHAKPAŞA İZMİT NEHİR TAŞDAN
KÜLTÜR NEMRUT MERKEZ DURU KARAHAN
KÜLTÜR NEMRUT MERKEZ İPEK KARCEBAŞ
KÜLTÜR NEMRUT MERKEZ NEHİR DÖNMEZ
KÜLTÜR NEMRUT MERKEZ SERRA MİNA SÜS
KÜLTÜR NEMRUT MERKEZ ZEYNEP KURŞUNCU
KÜLTÜR SÖĞÜT KOSUYOLU ADA SÖNMEZ
KÜLTÜR SÖĞÜT KOSUYOLU DEFNE GÜLERYÜZ
KÜLTÜR SÖĞÜT KOSUYOLU DERİN RODOSLU
KÜLTÜR SÖĞÜT KOSUYOLU GÖKÇE TÜRKOĞLU
KÜLTÜR SÖĞÜT KOSUYOLU İREM GÖNENÇ
KÜLTÜR SÜMELA ETILER AYÇA NAZ ERGÜN
KÜLTÜR SÜMELA ETILER DENİZ MAGDEN
KÜLTÜR SÜMELA ETILER DİLARA HATTAT
KÜLTÜR SÜMELA ETILER HİRA ZEYNEP ALTINBAŞ
KÜLTÜR SÜMELA ETILER PİRAYE DENİZ ÖZKOYUNCU
KÜLTÜR ŞİRİNCE ETILER ALARA HATTAT
KÜLTÜR ŞİRİNCE ETILER ELA ÇELİK
KÜLTÜR ŞİRİNCE ETILER IRMAK ONAY
KÜLTÜR ŞİRİNCE ETILER YAĞMUR MELİK
KÜLTÜR ŞİRİNCE ETILER ZEYNEP DURU GÖRMELİ

28 Temmuz-1 Ağustos, 2. Dönem

SERİ ADI TAKIM ADI KAMPÜS ADI SOYADI
DOĞA BODRUM ÇORLU AYŞE NEHİR DEMİRTAŞ
DOĞA BODRUM ÇORLU DURU UZUNLAR
DOĞA BODRUM ÇORLU EKİN BİDER
DOĞA BODRUM ÇORLU ESLEM GÜNGÖR
DOĞA BODRUM ÇORLU NAZLI AYDEMİR
DOĞA BODRUM ÇORLU ZEYNEP DALGIÇ
DOĞA BOZCAADA ANTALYA ALMİNA SİPAHİ
DOĞA BOZCAADA ANTALYA ARYA ÇELEBİ
DOĞA BOZCAADA ANTALYA DEFNE YILMAZ
DOĞA BOZCAADA ANTALYA DOĞA SAĞIR
DOĞA BOZCAADA ANTALYA MELİS ŞİMŞEK
DOĞA BOZCAADA ANTALYA NAZLI DOLAP
DOĞA BOZCAADA ANTALYA NEHİR ALTIPARMAK
DOĞA BOZCAADA ANTALYA NEHİR SERT
DOĞA BOZCAADA ANTALYA SELİN TAŞ
DOĞA CUNDA KOSUYOLU BAHAR ŞAHİN
DOĞA CUNDA KOSUYOLU NAZ KAZAK
DOĞA CUNDA KOSUYOLU NEHİR AKGÜR
DOĞA CUNDA KOSUYOLU ÖYKÜ ÇETİNELLİ
DOĞA CUNDA KOSUYOLU SU NAZ AYGÜN
DOĞA CUNDA KOSUYOLU YAĞMUR PINAR
DOĞA DATÇA MERKEZ ASLI BİRLİKÇİ
DOĞA DATÇA MERKEZ AYŞE DAMLA YILDIRIM
DOĞA DATÇA MERKEZ BADE KILIÇ
DOĞA DATÇA MERKEZ DEFNE ÖZTÜRKOĞLU
DOĞA DATÇA MERKEZ IRMAK ÖNCEL
DOĞA DATÇA MERKEZ MELİKE GÜLİN SANCAK
DOĞA DATÇA MERKEZ MİRA TAMERKAN
DOĞA DATÇA MERKEZ REYHAN AKSOY
DOĞA DATÇA MERKEZ ZEYNEP SU GÜLERGİN
DOĞA FETHİYE ETILER ALYA ÖZTÜRK
DOĞA FETHİYE ETILER DEREN ÖZTÜRK
DOĞA FETHİYE ETILER ELA TABANLI
DOĞA FETHİYE ETILER EYLÜL ÖZGÜN
DOĞA FETHİYE ETILER EZGİ ACAR
DOĞA FETHİYE ETILER GÜNEŞ SU YILMAZ
DOĞA FETHİYE ETILER IRMAK ERİŞÇİ
DOĞA FETHİYE ETILER İREM KOLANCI
DOĞA PAMUKKALE ANKARA AYÇA ŞENEL
DOĞA PAMUKKALE ANKARA DURU METİN
DOĞA PAMUKKALE ANKARA EYLÜL ULUSOY
DOĞA PAMUKKALE ANKARA IRMAK GÖKTAŞ
DOĞA PAMUKKALE ANKARA IRMAK BUDAK
DOĞA PAMUKKALE ANKARA İPEK ESENDERE
DOĞA PAMUKKALE ANKARA NEHİR HAMAZ
DOĞA PAMUKKALE ANKARA NİL DENİZ KÖKTEN
DOĞA PAMUKKALE ANKARA SUNA ÜSTÜNTÜRK
DOĞA PAMUKKALE ANKARA YAĞMUR ÇERİ
DOĞA ULUBEY ÇORLU ADA SU GÜNAYDIN
DOĞA ULUBEY ÇORLU AYŞE DERİN YÜCEER
DOĞA ULUBEY ÇORLU DOĞA IRMAK
DOĞA ULUBEY ÇORLU M. BADE KILIÇ
DOĞA ULUBEY ÇORLU NEHİR SÖNMEZ
DOĞA ULUBEY ÇORLU SAHRA TOPÇUOĞLU
KENT ALACAHÖYÜK KOSUYOLU AYŞE LAL TUĞTEPE
KENT ALACAHÖYÜK KOSUYOLU DURU ATASEVEN
KENT ALACAHÖYÜK KOSUYOLU ECE KİP
KENT ALACAHÖYÜK KOSUYOLU ELİF TERTEMİZ
KENT ALACAHÖYÜK KOSUYOLU GÖKSEL SANCAR
KENT ALACAHÖYÜK KOSUYOLU İDİL AKDEMİR
KENT ALACAHÖYÜK KOSUYOLU İLAYDA IŞKIN
KENT ALACAHÖYÜK KOSUYOLU KAYRA ALP
KENT ALACAHÖYÜK KOSUYOLU SELİN ÖSKEN
KENT ÇATALHÖYÜK MERKEZ BERİL ZORLU
KENT ÇATALHÖYÜK MERKEZ DÜNYA TANGÜN
KENT ÇATALHÖYÜK MERKEZ ECENAZ DARCAN
KENT ÇATALHÖYÜK MERKEZ ELİF DEVECİ
KENT ÇATALHÖYÜK MERKEZ ELİF NAZ BİRANT
KENT ÇATALHÖYÜK MERKEZ ELİF NAZ KARAHAN
KENT ÇATALHÖYÜK MERKEZ EZGİ AKALAY
KENT ÇATALHÖYÜK MERKEZ NAZENİN ŞARA AKYÜREKLİ
KENT ÇATALHÖYÜK MERKEZ NEHİR ÖZBİLGEN
KENT ÇATALHÖYÜK MERKEZ SUDENAZ GÖNEN
KENT ÇATALHÖYÜK MERKEZ ZEYNEP İZGİ
KENT ÇATALHÖYÜK MERKEZ ZEYNEP UTKU
KENT GÖBEKLİTEPE ETILER ECE ERYILMAZ
KENT GÖBEKLİTEPE ETILER EKİN TÜRKMEN
KENT GÖBEKLİTEPE ETILER ELİF GÜLTEKİN
KENT GÖBEKLİTEPE ETILER İREM ALTAN
KENT GÖBEKLİTEPE ETILER NEHİR ÇİVLİK
KENT GÖBEKLİTEPE ETILER TUANA TAŞ
KENT GÖBEKLİTEPE ETILER YAĞMUR MAYA SALATACI
KENT KSANTOS ANKARA AZRA GÜNER
KENT KSANTOS ANKARA BEYZA NUR SÜNETÇİ
KENT KSANTOS ANKARA DOĞA SUNAR
KENT KSANTOS ANKARA DURU SUNAR
KENT KSANTOS ANKARA ELİF BİRGÜL KASAP
KENT KSANTOS ANKARA YAĞMUR KÖPELİ
KENT KSANTOS ANKARA YAREN BUSE KÖSEOĞLU
KENT KSANTOS ANKARA ZEYNEP YETKİN
KENT OLİMPOS İZMİT ASLI PINARBAŞI
KENT OLİMPOS İZMİT BEGÜM GÜLSÜM KADIOĞLU
KENT OLİMPOS İZMİT CANSU SARI
KENT OLİMPOS İZMİT DİLA EVİZ
KENT OLİMPOS İZMİT DİLARA KINAL
KENT OLİMPOS İZMİT ESMA HACIOĞLU
KENT OLİMPOS İZMİT İCLAL GÜNAY
KENT OLİMPOS İZMİT SUDE KELEŞ
KENT OLİMPOS İZMİT ZEYNEP BİNİCİ
KENT OLİMPOS İZMİT ZEYNEP GÜRER
KENT SİMENA KOSUYOLU AYLİN GÜNALAY
KENT SİMENA KOSUYOLU DEFNE NAZ TİFTİKÇİOĞLU
KENT SİMENA KOSUYOLU DOLUNAY BENG
KENT SİMENA KOSUYOLU ECE SU AKÇAY
KENT SİMENA KOSUYOLU GAMZE TUNÇEL
KENT SİMENA KOSUYOLU İPEK YILMAZ
KENT SİMENA KOSUYOLU LARA NUR DEMİR
KENT TROYA ETILER ALYA TÜRE
KENT TROYA ETILER CEREN ÜSTÜN
KENT TROYA ETILER GÖKÇE PEHLİVAN
KENT TROYA ETILER IŞIL YILDIRIM
KENT TROYA ETILER LAL ÇALIKOĞLU
KENT TROYA ETILER SELİN TÖZGE
KÜLTÜR ANAMUR ÇORLU DURU TERZİ
KÜLTÜR ANAMUR ÇORLU ECE YEREBASMA
KÜLTÜR ANAMUR ÇORLU YAĞMUR KARLIĞA
KÜLTÜR ANAMUR ÇORLU ZEYNEP AZRA DİNLER
KÜLTÜR GELİBOLU ANTALYA DERİN ÖCAL
KÜLTÜR GELİBOLU ANTALYA ELİF DOĞA KARATAŞ
KÜLTÜR GELİBOLU ANTALYA EYLÜL BAKAL
KÜLTÜR GELİBOLU ANTALYA MELİS FIRAT
KÜLTÜR GELİBOLU ANTALYA MİNEL SOLİN TEKİN
KÜLTÜR GELİBOLU ANTALYA NURGÜN DOĞA BALOĞLU
KÜLTÜR GELİBOLU ANTALYA SİNEM FIRAT
KÜLTÜR SANDIKLI ÇORLU CEYLİN CARTOĞLU
KÜLTÜR SANDIKLI ÇORLU ECRİN ALBAYRAK
KÜLTÜR SANDIKLI ÇORLU ELİF URGAN
KÜLTÜR SANDIKLI ÇORLU LARA MAVİOĞLU
KÜLTÜR SANDIKLI ÇORLU ZEYNEP KIZILER

Tarih

  1. Dönem: 24 Temmuz – 28 Temmuz 2019
  2. Dönem: 28 Temmuz – 1 Ağustos 2019

Yer

Marmara Eğitim Köyü, Maltepe

Konaklama

Marma Otel

Spor Salonu

Marmara Koleji Spor Salonu

Başvuru ve İletişim

bilgi@gelecegesmac.com