Birinci Seri Takımları

KAMPÜS TAKIM / ANTRENÖR SPORCU ADI SPORCU SOYADI
Antalya Kampüsü Takım adı: Kırmızı
Antrenör: Çınar Ayanlar
BAHAR ADA BALTAŞ
BEGÜM CEBECİ
DOĞA ÖCAL
LEYLA NAZ YILDIRIM
YAREN ÇALIŞKAN
ZEYNEP KAVUKÇU
ZEYNEP TOPÇU
ZEYNEP SU ŞAHİN
Bodrum Kampüsü Takım adı: Turuncu
Antrenör: Seher Gezginci
BAŞAK İLDEM
İLAYDA ÖZONUR
LEYLA BENER
MELİSA YELES
MELİSSA AKDOLU
NİL YALÇIN
SABİRE DOĞA TUMANBAY
SELMA LARA KADIKÖY
Dragos Kampüsü Takım adı: Kahve
Antrenör: Semih Demirören
ASLIHAN TÜYLÜOĞLU
ECENAZ DARCAN
ELİF NAZ BİRANT
ELİF NAZ KARAHAN
NAZENİN ŞARA AKYÜREK
NEHİR ÖZBİLGEN
ZEYNEP İZGİ
ZEYNEP UTKU
Takım adı: Lacivert
Antrenör: Kaan Keskin
AYŞE ELİFNAZ PELİSTER
BEREN TÜRK
ECE YILDIZ
ELİF OĞUZ
ELİF KIRBAŞER
ELİFSU ANLAŞ
RAMİZE DENİZ SÜEL
ROJİN ÖZTÜRK
Etiler Kampüsü Takım adı: Beyaz
Antrenör: Enes Can Artar
DEREN ÖZTÜRK
DERİN ATABARUT
İREM KOLANCI
KAYRA BEYAZ DOĞAN
LİNA HARACCI
ZEYNEP ÖZEREN
ZEYNEP DENİZ YÜKSEL
Takım adı: Mavi
Antrenör: Enes Can Artar
AYŞE HOCAOĞLU
CEREN ÜSTÜN
GÖKÇE PEHLİVAN
İREM ALTAN
NİLSU YILMAZ
SELEN AKELLER
SUDENUR KARADUMAN
ZEYNEP DORA YILMAZ
Takım adı: Siyah
Antrenör: Enes Can Artar
ASLI BEREN KIŞ
DERİN İSLAMOĞLU
EKİN İSLAMOĞLU
EYLÜL ÖZGÜN
GÜNEŞ SU YILMAZ
LARA NAZ HATIRNAZ
MELİS COŞGUN
TUANA TAŞ
Koşuyolu Kampüsü Takım adı: Bordo
Antrenör: Gamze Günaydın
AYLİN GÜNALAY
DEFNE BERİL ÖZGÖNÜL
DOĞA ÇAKMAKÇI
DOLUNAY BENG
ECE SU AKÇAY
ELİF TERTEMİZ
LARA NUR DEMİR

İkinci Seri Takımları

KAMPÜS TAKIM / ANTRENÖR SPORCU ADI SPORCU SOYADI
Antalya Kampüsü Takım adı: Çikolata
Antrenör: Didem Yiğit
DAMLA KAÇAROĞLU
DEFNE YILMAZ
DURU GÜMÜŞLÜ
ELA ÖZLÜK
İLKSU KESER
NEHİR ALTIPARMAK
PELİN ÖZKAN
SELİN NAZ GÖKÇE
Bodrum Kampüsü Takım adı: Mor
Antrenör: Seher Gezginci
ASYA PAKSEVER
AZRA SAYAN
DENİZ YİĞİT
FERAYE ILGIN DURUŞ
MİRAY BAŞARAN
NEHİR ŞEN
ZEYNEP SAĞLAM
ZEYNEP GÜLERGİN
Çorlu Kampüsü Takım adı: Fuşya
Antrenör: Turgay Karabulak
AYNİL AYDIN
DURU IRMAK SEVİNÇ
MELİSA GÜLER
SELBİN ALARA DİNLER
SELİN İZGÖRDÜ
ZELİHA DEMİR
Takım adı: Sarı
Antrenör: Turgay Karabulak
BENGÜSU ÖZTÜRK
ECE ÇAĞLAYAN
EYLÜL YAREN GÜR
FATMA TEKGÖZ
NAZ CAN
SÜMEYRA KARAÇALI
ZEYNEP LALE
Dragos Kampüsü Takım adı: Buğday
Antrenör: Kaan Keskin
ADA KOLDERE
ARZUM YILMAZ
DİLARASU AKYOL
ECE AYAN
ELA ÇİFTÇİ
KAYRA SU ÖÇAL
NAZ TRAK
RÜZGAR MENTEŞE
SİMAY TORUNOĞLU
ZEYNEP BELGUTAY
Etiler Kampüsü Takım adı: Leylak
Antrenör: Gaye Demirbaş
ADASU MERCANLIOĞLU
ALYA ÖZTÜRK
AYÇE İDİL DOĞAN
DENİZ ÇAYIR
KARİN MARDİROSYAN
LARA AZRA UZER
NAZLI TUANA TUNCER
ZEYNEP DÜZLER
Takım adı: Limon
Antrenör: Gaye Demirbaş
AYDA SARI
DURU FİDAN
MAYA DURAN
MELİKE MAYA BEKDEMİR
ÜZÜM AYDIN
YASEMİN ILGIN
ZEYNEP ÖZKÖK
ZEYNEP SU YALÇINER
Koşuyolu Kampüsü Takım adı: Pembe
Antrenör: Ramazan Serçe
EDA AKKUŞ
ELİF ÜRESİN
İLKE ŞENGÜR
MELİS DOĞA KAZAN
MELİSA ÇETİN
SELİN ÖSKEN
SERRA BOYYERYAN
SİMAY ELDEŞ
ZEYNEP DERİN UZUNGİL
Takım adı: Yeşil
Antrenör: Ramazan Serçe
ALİYAH İMAN AZİZ
DAMLA EREN
DOĞA ALTINTOP
ECE NAZ ERTAN
NAZ KARADAĞ
PERVİN TURAN
SELİN AKTEKİN
ŞİMAL GÜZEL
YÜSRA ALARA ÇAKMAK
ZEYNEP DEMİREL

Üçüncü Seri Takımları

KAMPÜS TAKIM / ANTRENÖR SPORCU ADI SPORCU SOYADI
Antalya Kampüsü Takım adı: Turkuaz
Antrenör: Özlem Gökhan
ALEYNA TAYLI
AYLİN HANLEY
DOĞA SAĞIR
İSMİHAN NİSA GENÇ
NAZLI DOLAP
NEHİR SERT
TUĞBA FULYA ATLAS
Dragos Kampüsü Takım adı: Altın
Antrenör: Semih Demirören
AYŞEGÜL ANTEPLİOĞLU
İNCİ GÜL KALBİNUR
NAZ TOPALOĞLU
NAZ KAVALCI
NEHİR TOPAL
NİL KARAGÖZOĞLU
ÖZGE ÖZSULUV
SABA SONAY
SELEN BÜYÜK
ZEYNEP KESKİN
Takım adı: Bej
Antrenör: Kaan Keskin
BADE KILIÇ
BUSE ÖZELCİ
ELİF DENİZ TÜRKMEN
IRMAK ÖNCEL
IŞIK SERİN
MELİKE GÜLİN SANCAK
ÖYKÜ KARTAL
Takım adı: Gümüş
Antrenör: Semih Demirören
ADA KALKAN
AYDA MAVİ YALÇINTEMEL
AYŞE DAMLA YILDIRIM
DEFNE ÖZTÜRKOĞLU
DERİN VATANSEVER
ELİF DEVECİ
MİNA KARAKÜLLEOĞLU
NAZ BAŞKAN
SİMAY NUR AKÇA
VERA ALTUN
Etiler Kampüsü Takım adı: Gri
Antrenör: Enes Can Artar
ALEYNA YALÇIN
AYŞE ŞİRİN UÇAN
DENİZ GEÇ
ELA ÖNGEL
ELA TABANLI
EZGİ ACAR
MİRA OĞUZ
RÜZGAR ÇAĞDAŞ
Takım adı: Somon
Antrenör: Gaye Demirbaş
ADAL İMRE HABERAL
ALYA ŞENCAN
EYLÜL TURAN
GÜLSE SABİNA GEÇGEL
LEYLA MURATOĞLU
SELİN TUNA ERKİN
ZEYNEP KUTLUTÜRK
ZEYNEP DURU AYDIN
Koşuyolu Kampüsü Takım adı: Bakır
Antrenör: Gamze Günaydın
DEFNE NAZ TİFTİKÇİOĞLU
ELİF GÜÇLÜ
GAMZE TUNÇEL
İPEK YILMAZ
NAZ KAZAK
NEHİR AKGÜR
SELİN AYTAÇ
SİMLA GÜR
SU NAZ AYGÜN
ŞULE BERRAK BİLGİN
YAĞMUR PINAR
Takım adı: Fildişi
Antrenör: Mecit Küçükosman
ADA SÖNMEZ
BADE ULUÇ
BÜRÇE ELA ÇAKMAK
DERİN RODOSLU
FERİHA AZRA ULUÇ
ILGIN DOĞANÖZ
İPEK ŞAHİN
NEHİR BAYKARA
SU ELİF ALPUĞAN
YOSUN GÜLER
Takım adı: İnci
Antrenör: Mecit Küçükosman
ADRA KAVAK
BAHAR ŞAHİN
DEFNE DURNA
DERİN AKAR
EDA KÖROĞLU
ELA COŞKUN
ELİF TATLIAĞAÇ
İREM KÖROĞLU
MİNA NAZ DAĞITMAÇ
RANYA ATAT
ZEYNEP ADA ÇELİK