İstanbul Etiler Kampüsü Takımları

Kayıtlı Kontenjan Kalan
Yıldız A 13 16 3
Küçük A 13 16 3
Küçük B 16 16 0
Midi A 14 16 2
Midi B 17 17 0
Hazırlık 19 20 1
Yıldız A 13 16 3

Etiler Yıldız Kız Takımı

Adı Soyadı
AYŞE ZEYNEP HOCAOĞLU
DEFNE TAVAS
DOĞA UZUNÖZ
FATMA NAZLI ÖZCAN
MAYA AYNUR
MİNA YERLİKAYA
NİLSU YILMAZ
PEREN EROL
SELEN AKELLER
SELİN ÇAYIR
SUDENUR KARADUMAN
ŞİRİN AZAR
ZEYNEP DORA YILMAZ

Etiler Küçük Kız A Takımı

Adı Soyadı
CEREN ÜSTÜN
DERİN KIRAY
ECE ERYILMAZ
EKİN TÜRKMEN
ELİF GÜLTEKİN
IRMAK ERİŞÇİ
İREM ALTAN
LAL ÇALIKOĞLU
MELİS COŞGUN
NEHİR ÇİVLİK
SUDENAZ KARAKAŞ
TUANA TAŞ
YAĞMUR MAYA SALATACI

Etiler Küçük Kız B Takımı

Adı Soyadı
ASLI BEREN KIŞ
DEREN ÖZTÜRK
DERİN İSLAMOĞLU
DUYGU NAZ ÇETİNOĞLU
EKİN İSLAMOĞLU
EYLÜL ÖZGÜN
GÖKÇE PEHLİVAN
GÜNEŞ SU YILMAZ
IŞIL YILDIRIM
İPEK EROLCAY
İREM KOLANCI
KAYRA BEYAZ DOĞAN
LARA NAZ HATIRNAZ
LİNA HARACCI
SELİN TÖZGE
ZEYNEP ÖZEREN

Etiler Midi Kız A Takımı

Adı Soyadı
ADASU MERCANLIOĞLU
ASYA NEFESOĞULLARI
AYÇE İDİL DOĞAN
CANSU KAVUZLU
ELA ZEYNEP ÇAMAŞ
ILGIN ULUŞAHİN
KARİN MARDİROSYAN
LARA AZRA UZER
MELİS GENÇER
NAZLI TUANA TUNCER
ÜZÜM AYDIN
ZEYNEP DÜZLER
ZEYNEP ÖZKÖK
ZEYNEP LARA ER

Etiler Midi Kız B Takımı

Adı Soyadı
ALEYNA YALÇIN
ALYA ÖZTÜRK
ALYA TÜRE
AYDA SARI
AYŞE ŞİRİN UÇAN
DENİZ GEÇ
DURU AKDENİZ
DURU FİDAN
ELA ÖNGEL
ELA TABANLI
EZGİ ACAR
MAYA DURAN
MERYEM AKTEPE
NEHİR ÖZCAN
PELİN SU ÇİFTOĞLU
YASEMİN ILGIN
ZEYNEP YOKEŞ

Etiler Midi Kız C Takımı

Adı Soyadı
ADAL İMRE HABERAL
ALYA ŞENCAN
DENİZ ÇAYIR
DERİN ATABARUT
EYLÜL TURAN
GÜLSE SABİNA GEÇGEL
IRMAK NİL AKPINAR
LAL BOSTANCI
LEYLA MURATOĞLU
MELİKE MAYA BEKDEMİR
MİNA YİĞİTOĞLU
MİRA OĞUZ
RÜZGAR ÇAĞDAŞ
SELİN TUNA ERKİN
YAREN YİĞİTOĞLU
ZEYNEP KUTLUTÜRK
ZEYNEP DENİZ YÜKSEL
ZEYNEP DURU AYDIN
ZEYNEP SU YALÇINER

İstanbul Koşuyolu Kampüsü Takımları

Kayıtlı Kontenjan Kalan
Hazırlık 12 20 8
Küçük A 14 16 2
Küçük B 10 16 6
Midi A 13 16 3
Midi B 15 16 1
Yıldız A 13 16 3
Yıldız B 17 17 0

Koşuyolu Yıldız Kız A Takımı

Adı Soyadı
ALARA MEGREL
ALİYAH İMAN AZİZ
DAMLA EREN
DOĞA ALTINTOP
ECE NAZ ERTAN
İDİL AKDEMİR
İREM TOKER
MELİS DOĞA KAZAN
SENA KAZAZOĞLU
ŞİMAL GÜZEL
YÜSRA ALARA ÇAKMAK
ZEYNEP DEMİREL
ZEYNEP ÜÇ

Koşuyolu Yıldız Kız B Takımı

Adı Soyadı
BEYZANUR BAŞ
BİLGE ÜNAL
BUSE İLKİN ÖZKINACI
CEREN ŞAHİN
DEFNE ÖNCÜLOĞLU
EDA AKKUŞ
ELİF ÜRESİN
İLKE ŞENGÜR
LAL KORKMAZ
MELİSA ÇETİN
NAZ KARADAĞ
PARLA GÜVEN
SELİN AKTEKİN
SELİN ÖSKEN
SERRA BOYYERYAN
SİMAY ELDEŞ
ZEYNEP DERİN UZUNGİL

Koşuyolu Küçük Kız A Takımı

Adı Soyadı
AYŞE LAL TUĞTEPE
BELİNAY İPEK GÜRCAN
BETÜL SENA ÇENDİK
DEFNE ÇELİK
ERVA NAZ ÇAKMAK
GÖKSEL SANCAR
GÖKSU ŞAHİN
IRMAK ANGAY
KAYRA ALP
MAYA ÖZTUNÇ
NEHİR EROL
ÖZGE BAYRAKTAROĞLU
ZEYNEP TEZER
ZEYNO DENİZ ONAT

Koşuyolu Küçük Kız B Takımı

Adı Soyadı
AYLİN GÜNALAY
AYŞE DEFNE KANTARCI
DEFNE BERİL ÖZGÖNÜL
DOLUNAY BENG
ECE SU AKÇAY
ELİF TERTEMİZ
İLAYDA IŞKIN
LARA NUR DEMİR
PERVİN TURAN

Koşuyolu Midi A Takımı

Adı Soyadı
DEFNE OKUR
DEFNE NAZ TİFTİKÇİOĞLU
DURU PAPİLA
ELİF GÜÇLÜ
GAMZE TUNÇEL
İPEK YILMAZ
NAZ KAZAK
NEHİR AKGÜR
SELİN AYTAÇ
SİMLA GÜR
SU NAZ AYGÜN
ŞULE BERRAK BİLGİN
YAĞMUR PINAR

Koşuyolu Midi B Takımı

Adı Soyadı
ADRA KAVAK
BAHAR ŞAHİN
BÜRÇE ELA ÇAKMAK
DEFNE DURNA
DERİN AKAR
EDA KÖROĞLU
ELA COŞKUN
ELİF TATLIAĞAÇ
İPEK ŞAHİN
İREM KÖROĞLU
MİNA NAZ DAĞITMAÇ
NEHİR BAYKARA
RANYA ATAT
YOSUN GÜLER
ZEYNEP ADA ÇELİK

Koşuyolu Hazırlık Takımı

Adı Soyadı
ADA DİNNEDEN
ADA SÖNMEZ
BADE ULUÇ
BUSE AKDOĞAN
DEFNE GÜLERYÜZ
DERİN RODOSLU
ECRİN MERVE ÇENDİK
FERİHA AZRA ULUÇ
ILGIN DOĞANÖZ
İREM GÖNENÇ
RANA ŞENÖZ
SU ELİF ALPUĞAN

İstanbul Dragos Kampüsü Takımları

Kayıtlı Kontenjan Kalan
Hazırlık 18 20 2
Küçük A 16 16 0
Midi A 14 16 2
Midi B 13 16 3

Dragos Küçük Kız A Takımı

Adı Soyadı
ASLIHAN TÜYLÜOĞLU
BERİL ZORLU
CEREN KAVUKÇU
ECE YILDIRIM
ECENAZ DARCAN
ELİF KAPAN
ELİF NAZ BİRANT
ELİF NAZ KARAHAN
EZGİ AKALAY
GÜNEŞ IŞIKSALAN
NAZENİN ŞORA AKYÜREK
NEHİR ÖZBİLGEN
NİLSU KAN
SUDENAZ GÖNEN
ZEYNEP İZGİ
ZEYNEP UTKU

Dragos Midi Kız A Takımı

Adı Soyadı
ADA KALKAN
AYDA MAVİ YALÇINTEMEL
DEFNE ÖZTÜRKOĞLU
ELİF DEVECİ
GÖKSU ŞENGÜL
IRMAK ÖNCEL
IRMAK ŞAŞMAZ
İNCİ GÜL KALBİNUR
MİNA KARAKÜLLEOĞLU
MİNA TENEL
NAZ BAŞKAN
SABA SONAY
SİMAY NUR AKÇA
VERA ALTUN

Dragos Midi Kız B Takımı

Adı Soyadı
AYŞE DAMLA YILDIRIM
BADE KILIÇ
DERİN UZUN
DERİN VATANSEVER
DORA ÖNDER
DURU UZUN
ELİF BERKİ
IŞIK SERİN
İDİL NAZ DOĞAN
MELİKE GÜLİN SANCAK
MİRA TAMERKAN
NAZ KAVALCI
NEHİR TOPAL

Dragos Hazırlık Takımı

Adı Soyadı
ALYA MUTLU
AYŞEGÜL ANTEPLİOĞLU
BEGÜM KESKİN
DEFNE YILMAZOĞLU
DURU AKALAN
ELİF DENİZ TÜRKMEN
ELİZ HÜMA KARAN
EZGİ AĞIR
NAZ TOPALOĞLU
NEHİR ÖZDEMİR
NİL KARAGÖZOĞLU
ÖYKÜ KARTAL
ÖZGE ÖZSULUV
RABİA SELEN UYSAL
SELEN BÜYÜK
YAĞMUR KUBAT
YAREN YÜCE
ZEYNEP KESKİN