İstanbul Etiler Kampüsü Takımları

Kayıtlı Kontenjan Kalan
Küçük A 10 16 6
Küçük B 15 16 1
Midi A 14 16 2
Midi B 16 16 0
Midi C 17 20 3
Yıldız A 13 16 3

Etiler Yıldız Kız Takımı

Adı Soyadı
ALARA CEREN TÜRERER
AYŞE ZEYNEP HOCAOĞLU
DEFNE TAVAS
DOĞA UZUNÖZ
MAYA AYNUR
MİNA YERLİKAYA
NİLSU YILMAZ
PEREN EROL
SELEN AKELLER
SELİN ÇAYIR
SUDENUR KARADUMAN
ŞİRİN AZAR
ZEYNEP DORA YILMAZ

Etiler Küçük Kız A Takımı

Adı Soyadı
CEREN ÜSTÜN
DERİN KIRAY
ECE ERYILMAZ
EKİN TÜRKMEN
IRMAK ERİŞÇİ
İREM ALTAN
LAL ÇALIKOĞLU
NEHİR ÇİVLİK
SUDENAZ KARAKAŞ
YAĞMUR MAYA SALATACI

Etiler Küçük Kız B Takımı

Adı Soyadı
ASLI BEREN KIŞ
DEREN ÖZTÜRK
DERİN İSLAMOĞLU
EKİN İSLAMOĞLU
EYLÜL ÖZGÜN
GÜNEŞ SU YILMAZ
IŞIL YILDIRIM
İPEK EROLCAY
İREM KOLANCI
KAYRA BEYAZ DOĞAN
LARA NAZ HATIRNAZ
LİNA HARACCI
MAYA BEKDEMİR
SELİN TÖZGE
ZEYNEP ÖZEREN

Etiler Midi Kız A Takımı

Adı Soyadı
ADASU MERCANLIOĞLU
ASYA NEFESOĞULLARI
AYÇE İDİL DOĞAN
CANSU KAVUZLU
ELA ZEYNEP ÇAMAŞ
KARİN MARDİROSYAN
LARA AZRA UZER
MELİS GENÇER
NAZLI TUANA TUNCER
ÜZÜM AYDIN
ZEYNEP DÜZLER
ZEYNEP ÖZKÖK
ZEYNEP YOKEŞ
ZEYNEP LARA ER

Etiler Midi Kız B Takımı

Adı Soyadı
ALEYNA YALÇIN
ALYA ÖZTÜRK
AYDA SARI
AYŞE ŞİRİN UÇAN
DENİZ GEÇ
DURU AKDENİZ
DURU FİDAN
ELA ÖNGEL
ELA TABANLI
EYLÜL TURAN
EZGİ ACAR
MAYA DURAN
MERYEM AKTEPE
NEHİR ÖZCAN
PELİN SU ÇİFTOĞLU
YASEMİN ILGIN

Etiler Midi Kız C Takımı

Adı Soyadı
ADAL İMRE HABERAL
ALYA ŞENCAN
DENİZ ÇAYIR
DERİN ATABARUT
GÜLSE SABİNA GEÇGEL
LEYLA MURATOĞLU
MELİS COŞGUN
MİNA YİĞİTOĞLU
MİRA OĞUZ
RÜZGAR ÇAĞDAŞ
SELİN TUNA ERKİN
TUANA TAŞ
YAREN YİĞİTOĞLU
ZEYNEP KUTLUTÜRK
ZEYNEP DENİZ YÜKSEL
ZEYNEP DURU AYDIN
ZEYNEP SU YALÇINER

İstanbul Koşuyolu Kampüsü Takımları

Kayıtlı Kontenjan Kalan
Hazırlık 14 20 6
Küçük A 13 16 3
Küçük B 8 16 8
Midi A 11 16 5
Midi B 14 16 2
Yıldız A 10 16 6
Yıldız B 13 16 3
Yıldız C 7 16 9
Koşuyolu Yıldız Kız A Takımı

Adı Soyadı
ALARA MEGREL
ALİYAH İMAN AZİZ
DAMLA EREN
DOĞA ALTINTOP
ECE NAZ ERTAN
İREM TOKER
ŞİMAL GÜZEL
YÜSRA ALARA ÇAKMAK
ZEYNEP DEMİREL
ZEYNEP ÜÇ
Koşuyolu Yıldız Kız B Takımı

Adı Soyadı
BEYZANUR BAŞ
BİLGE ÜNAL
BUSE İLKİN ÖZKINACI
CEREN ŞAHİN
DEFNE ÖNCÜLOĞLU
DERİN UZUNGİL
EDA AKKUŞ
ELİF ÜRESİN
İLKE ŞENGÜR
MELİS DOĞA KAZAN
SELİN ÖSKEN
SERRA BOYYERYAN
SİMAY ELDEŞ
Koşuyolu Yıldız Kız C Takımı

Adı Soyadı
ECE KİP
ELA DULUNDU
NAZ KARADAĞ
PARLA GÜVEN
PERVİN TURAN
SELİN AKTEKİN
SENA NİSA ÇAKIR
Koşuyolu Küçük Kız A Takımı

Adı Soyadı
AYŞE LAL TUĞTEPE
BELİNAY İPEK GÜRCAN
BETÜL SENA ÇENDİK
DEFNE ÇELİK
ERVA NAZ ÇAKMAK
GÖKSEL SANCAR
GÖKSU ŞAHİN
KAYRA ALP
LARA NUR DEMİR
MAYA ÖZTUNÇ
ÖZGE BAYRAKTAROĞLU
ZEYNEP TEZER
ZEYNO DENİZ ONAT
Koşuyolu Küçük Kız B Takımı

Adı Soyadı
AYLİN GÜNALAY
AYŞE DEFNE

KANTARCI
DEFNE DURMAZ
DEFNE BERİL ÖZGÖNÜL
DOĞA ÇAKMAKÇI
DOLUNAY BENG
ECE SU AKÇAY
ELİF TERTEMİZ
Koşuyolu Midi A Takımı

Adı Soyadı
DEFNE NAZ TİFTİKÇİOĞLU
ELİF GÜÇLÜ
GAMZE TUNÇEL
İPEK YILMAZ
NAZ KAZAK
NEHİR AKGÜR
NEHİR GÜLOĞLU
SELİN AYTAÇ
SİMLA GÜR
ŞULE BERRAK BİLGİN
YAĞMUR PINAR
Koşuyolu Midi B Takımı

Adı Soyadı
ADRA KAVAK
BAHAR ŞAHİN
DEFNE DURNA
DERİN AKAR
EDA KÖROĞLU
ELA COŞKUN
ELİF TATLIAĞAÇ
İREM KÖROĞLU
MİNA NAZ DAĞITMAÇ
NEHİR BAYKARA
RANYA ATAT
SU NAZ AYGÜN
YOSUN GÜLER
ZEYNEP ADA ÇELİK
Koşuyolu Hazırlık Takımı

Adı Soyadı
ADA DİNNEDEN
ADA SÖNMEZ
BADE ULUÇ
BUSE AKDOĞAN
BÜRÇE ELA ÇAKMAK
DEFNE GÜLERYÜZ
ECRİN MERVE ÇENDİK
FERİHA AZRA ULUÇ
ILGIN DOĞANÖZ
IRMAK ŞAŞMAZ
İPEK ŞAHİN
İREM GÖNENÇ
RANA ŞENÖZ
SU ELİF ALPUĞAN

İstanbul Dragos Kampüsü Takımları

Kayıtlı Kontenjan Kalan
Hazırlık 12 20 8
Küçük A 9 16 7
Küçük B 4 16 12
Midi A 7 16 9
Midi B 7 16 9
Dragos Küçük Kız A Takımı

Adı Soyadı
BERİL ZORLU
CEREN KAVUKÇU
ECENAZ DARCAN
ELİF NAZ BİRANT
ELİF NAZ KARAHAN
NAZENİN ŞORA AKYÜREK
NEHİR ÖZBİLGEN
ZEYNEP İZGİ
ZEYNEP UTKU
Dragos Küçük Kız B Takımı

Adı Soyadı
ASLIHAN TÜYLÜOĞLU
ECE YILDIRIM
NİLSU KAN
SUDENAZ GÖNEN
Dragos Midi Kız A Takımı

Adı Soyadı
ADA KALKAN
AYDA MAVİ YALÇINTEMEL
GÖKSU ŞENGÜL
MİNA KARAKÜLLEOĞLU
MİNA TENEL
NAZ BAŞKAN
SİMAY NUR AKÇA
Dragos Midi Kız B Takımı

Adı Soyadı
AYŞE DAMLA YILDIRIM
BADE KILIÇ
DEFNE ÖZTÜRKOĞLU
DERİN VATANSEVER
IŞIK SERİN
MELİKE GÜLİN SANCAK
MİRA TAMERKAN
Dragos Hazırlık Takımı

Adı Soyadı
AYŞEGÜL ANTEPLİOĞLU
BEGÜM KESKİN
BUSE ÖZELCİ
ELİF DENİZ TÜRKMEN
ELİZ HÜMA KARAN
NAZ TOPALOĞLU
NEHİR TOPAL
NİL KARAGÖZOĞLU
ÖYKÜ KARTAL
ÖZGE ÖZSULUV
SABA SONAY
ZEYNEP KESKİN