2016-2017 sezonunda kampüslerimizde antrenmanlara devam etmiş olan sporcularımız ve öğrencilerimize öncelik verilerek gerçekleştirilmiş ilk kayıt dönemi Nisan sonunda tamamlanmış ve aşağıda açıklanan takım listeleri oluşturulmaya başlanmıştır.

12 Yaş Altı takımlarında takım kadroları 14 sporcudan, diğer tüm takımlarda 16 sporcudan oluşur. Takım kadrolarında yer almak isteyen adayların gecikmeden kayıt yaptırmalarını; farklı spor okulları ve kulüplerinden gelecek adayların ise seçme antrenmanları için randevu almalarını rica ediyoruz.

Mayıs ayı sonunda tatile girecek olan Gelişim Takımlarımız 10 Temmuz 2017 tarihinde yaz dönemi çalışmalarına başlayacak ve Ağustos ayında Bodrum’da düzenlenecek olan sezona hazırlık turnuvalarına katılacaktır.

İstanbul Dragos Kampüsü Takımları

Dragos 12 Yaş Altı (A) Takımı (2007 doğumlu ve daha küçük sporcular)

ADA KALKAN
ADRA KAVAK
AYDA MAVİ YALÇINTEMEL 1. Kamp Dönemi
DERİN VATANSEVER 1. Kamp Dönemi
ECE TAĞMAÇ
MİNA TENEL

Önerilen Kamp Dönemi: 1.Kamp Dönemi (5-11 Ağustos)
Kontenjan: 8 sporcu

Dragos 14 Yaş Altı (A) Takımı (2005 doğumlu ve daha küçük sporcular)

BERİL ZORLU Kamp
CEREN KAVUKÇU Kamp
DERİN IŞIK
ECE YILDIRIM 1. Kamp Dönemi
İREM METE
NEHİR ÖZBİLGEN
ZEYNEP İZGİ
ZEYNEP UTKU

Önerilen Kamp Dönemi: 2.Kamp Dönemi (12-18 Ağustos)
Kontenjan: 8 sporcu

Dragos 14 Yaş Altı (B) Takımı (2005 doğumlu ve daha küçük sporcular)

AYŞE DAMLA YILDIRIM Kamp
DEFNE ÖZTÜRKOĞLU Kamp
DORA ÖNDER
ECE UZUN 1. Kamp Dönemi
ECENAZ DARCAN
EDA TURHAL Kamp
ELİF DEVECİ 1. Kamp Dönemi
ELİF NAZ BİRANT Kamp
GÖKSU ŞENGÜL Kamp
MELİKE DEMİR
MELİKE GÜLİN SANCAK
MİRA TAMERKAN
NAZLI DENİZ KARAOSMAN
SARE ARSLAN
YAĞMUR HAYRULLAHOĞLU 1. Kamp Dönemi

Önerilen Kamp Dönemi: 1.Kamp Dönemi (5-11 Ağustos)
Kontenjan: 1 sporcu

Dragos 16 Yaş Altı Takımı (2003 doğumlu ve daha küçük sporcular)

BEYZANUR AKSU Kamp
GÜLİN ACAR
IRMAK ÜLCAN
İDİL AKDEMİR Kamp
İDİL ÜNSAL

Önerilen Kamp Dönemi: 2.Kamp Dönemi (12-18 Ağustos)
Kontenjan: 11 sporcu

 

İstanbul Etiler Kampüsü Takımları

Etiler 14 Yaş Altı (A) Takımı (2005 doğumlu ve daha küçük sporcular)

DERİN İSLAMOĞLU
EKİN İSLAMOĞLU
ELA ERGİN Kamp
LAL ÇALIKOĞLU Kamp
LARA NAZ HATIRNAZ Kamp

Önerilen Kamp Dönemi: 2.Kamp Dönemi (12-18 Ağustos)
Kontenjan: 11 sporcu

Etiler 14 Yaş Altı (B) Takımı (2005 doğumlu ve daha küçük sporcular)

ASYA NEFESOĞULLARI Kamp
AYDA SARI 1. Kamp Dönemi
CANSU KAVUZLU Kamp
ELA ZEYNEP ÇAMAŞ
ELİF MİNA ÇELEBİOĞLU
ILGIN ULUŞAHİN
KARİN MARDİROSYAN Kamp
ÜZÜM AYDIN Kamp
ZEYNEP DÜZLER
ZEYNEP ÖZKÖK 2. Kamp Dönemi
ZEYNEP LARA ER 1. Kamp Dönemi

Önerilen Kamp Dönemi: 1.Kamp Dönemi (5-11 Ağustos)
Kontenjan: 5 sporcu

Etiler 16 Yaş Altı Takımı (2003 doğumlu ve daha küçük sporcular)

BİLGE TERCAN
ECE ERYILMAZ
ECEM KARABIYIK
İDİL YILMAZ
İREM ALTAN 1. Kamp Dönemi
MAYA AYNUR
SELİN LARA EREKUL
ZEYNEP MERİÇ URUŞ Kamp

Önerilen Kamp Dönemi: 1.Kamp Dönemi (5-11 Ağustos)
Kontenjan: 8 sporcu

Etiler 18 Yaş Altı Takımı (2001 doğumlu ve daha küçük sporcular)

FATMA NAZLI ÖZCAN 3. Kamp Dönemi
SEDEF BARIŞ Kamp
SELİN ÇAYIR

Önerilen Kamp Dönemi: 3.Kamp Dönemi (19-25 Ağustos)
Kontenjan: 13 sporcu

İstanbul Koşuyolu Kampüsü Takımları

Koşuyolu 12 Yaş Altı Takımı (2007 doğumlu ve daha küçük sporcular)

DERİN AKAR 1. Kamp Dönemi
EDA KÖROĞLU
İREM KÖROĞLU
RANYA ATAT 2. Kamp Dönemi
ZEYNEP ADA ÇELİK 1. Kamp Dönemi

Önerilen Kamp Dönemi: 1.Kamp Dönemi (5-11 Ağustos)
Kontenjan: 9 sporcu

Koşuyolu 14 Yaş Altı (A) Takımı (2005 doğumlu ve daha küçük sporcular)

ASYA SELİN DUMAN
AYŞE DEFNE KANTARCI Kamp
BİRSEN GÜNER Kamp
DORA ŞENOL
DURU ERDOĞANT 1.Kamp Dönemi
DURU KARTAL Kamp
NAZ KAZAK 1.Kamp Dönemi
REVNA KÖKTUNA 1.Kamp Dönemi
SİMTEN GÖNENTÜR
Z. GÖKÇE GÖKGEZER 1.Kamp Dönemi
ZEYNEP ATAUS

Önerilen Kamp Dönemi: 1.Kamp Dönemi (5-11 Ağustos)
Kontenjan: 5 sporcu

Koşuyolu 14 Yaş Altı (B) Takımı (2005 doğumlu ve daha küçük sporcular)

BUSE OKUMUŞ Kamp
DOLUNAY BENG Kamp
ECE SU AKÇAY 2.Kamp Dönemi
ELİF GÜÇLÜ 1.Kamp Dönemi
EREN ÖZUSTA 1.Kamp Dönemi
LETİSYA AĞÇA
RÜYA ÖZTÜRK 2.Kamp Dönemi

Önerilen Kamp Dönemi: 2.Kamp Dönemi (12-18 Ağustos)
Kontenjan: 9 sporcu

Koşuyolu 16 Yaş Altı (A) Takımı (2003 doğumlu ve daha küçük sporcular)

BELİNAY İPEK GÜRCAN
BUSE İLKİN ÖZKINACI
GÖKSU ŞAHİN Kamp
KAYRA ALP
ÖYKÜ ULUSOY
SELİN ÖSKEN Kamp
SERRA BOYYERYAN
SİMAY ELDEŞ
SUDEM SOYDAN

Önerilen Kamp Dönemi: 1.Kamp Dönemi (5-11 Ağustos)
Kontenjan: 7 sporcu

Koşuyolu 16 Yaş Altı (B) Takımı (2003 doğumlu ve daha küçük sporcular)

AYŞE LAL TUĞTEPE Kamp
BETÜL SENA ÇENDİK Kamp
DEFNE ÇELİK Kamp
DEFNE GÜNEY 3. Kamp Dönemi
DEFNE ÖNCÜLOĞLU Kamp
ERVA NAZ ÇAKMAK
SELİN MUTLU
ZEYNEP TEZER 1. Kamp Dönemi
ZEYNO DENİZ ONAT Kamp

Önerilen Kamp Dönemi: 2.Kamp Dönemi (12-18 Ağustos)
Kontenjan: 7 sporcu

Koşuyolu 18 Yaş Altı (A) Takımı (2001 doğumlu ve daha küçük sporcular)

DERİN YILMAZ
DOĞA ALTINTOP
ECE NAZ ERTAN 3. Kamp Dönemi
IRMAK ÇEVİK
İLKE KALENDER 3. Kamp Dönemi
SANEM TEKKAYA 3. Kamp Dönemi
ŞİMAL GÜZEL
YÜSRA ALARA ÇAKMAK
ZEYNEP ÜÇ

Önerilen Kamp Dönemi: 3.Kamp Dönemi (19-25 Ağustos)
Kontenjan: 7 sporcu

Koşuyolu 18 Yaş Altı (B) Takımı (2001 doğumlu ve daha küçük sporcular)

BAŞAK ÇELEBİ 3. Kamp Dönemi
BERİN NANECİ
DAMLA EREN
ECENUR KARAHASAN
ELİF ÜRESİN 3. Kamp Dönemi
ELİFNUR KARAHASAN
JÜLİDE DENİZ AKTAN
İPEK ÜSTÜN
LAL KORKMAZ
LARA ADALIOĞLU 3. Kamp Dönemi
NAZLI ÖZCAN
ÖYKÜ ŞEN 3. Kamp Dönemi
SEDA SÖYLEMEZGİLLER
ŞEBNEM UÇAR
ZEYNEP MELİS GÜNER
ZEYNEP SILA AKGÜN

Önerilen Kamp Dönemi: 3.Kamp Dönemi (19-25 Ağustos)
Kontenjan: DOLMUŞTUR

Koşuyolu 20 Yaş Altı Takımı (1999 doğumlu ve daha küçük sporcular)

AYŞE SENA ÖZCAN 3. Kamp Dönemi
ELİF İŞERİ
İDİL ZORLU
İREM DOĞA DİNDORUK
ÖYKÜ ŞAR

Önerilen Kamp Dönemi: 3.Kamp Dönemi (19-25 Ağustos)
Kontenjan: 11 sporcu